Dále doporučujeme, zábava, důležité informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v PC, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, phablet, tablet, smartphone, notebook, ultrabook, počítač, mobil a pro operační systémy macOS, BlackBerry OS, Windows 10, Chrome OS, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Windows 95, Slackware, Lubuntu, Linux Fedora, Red Hat Linux. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, wallpapery, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, noční města, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, květiny, kytky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, budovy a stavby, motorky, motocykly, rostliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, zvířata, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry 360x760, 1920x1440, 2560x1600, 1536x2560, 640x480, 1600x2560, 800x1280, 1680x1050, 1152x768, 375x667, 1920x1080 Full HD, 1280x854, 1800x1440, 1440x900, 1440x2560, 360x640 atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vůdce, Scénárista, Novinář, Závodník, Philadelphia Flyers, Hejtman, Rakušan, Pittsburgh Penguins, Antropolog, Rakousko-Uhersko, Voják, Diplomat, Hudebnice, Pop, Atentát, Svatý, Kněz, Sochař, Prezidenti ČR, Básníci, Prezident, Zpěvák, Architekt, Miliardáři, Zpěvačky, Fotograf, Komunisté, Nežijící, Trenérka, Zpěvačka, Dallas Stars, Itálie, Američané, Poslanec, Továrník, Podnikatel apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Obrázky a kliparty zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přehled státních vlajek států světa, Freeware, URL, Full HD pozadí na PC, Tapety do mobilu, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Federace USA, Nejhranější hry online, zdroje informací, pro dospělé

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Silvestr, Vánoční filmy, Husarské knoflíky, Německy, Vinná klobása, Koleda, Cesmína, Anděl, Písnička, Mrazík, Osvětlení do oken, Vánoční pozadí, Tisk, Linecká kolečka, Advent, Lindt, Atmosféra, Štědrý večer, Vídeňský punč, Nový rok, Ostrava, Přáníčko, Květiny, Vánoční stromek, Vánoční hvězda, Linux, Svíčky, Špalda, Monitor, Recepty, Řetězy apod.

Informace, zábava, důležité informace

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, obrazy disků, video soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Fóry, fórky, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, fórky, kameňáky, frky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, židovské anekdoty, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Keywords:weby, info, Super online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Free hry, Wallpapers na PC ke stažení, Životopisy slavných osobností, počítače, Nejlepší web stránka, Webové html5 hry zdarma, Přehled souborových přípon, školství

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online testy a kvízy atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Moudrosti, aforismy, rčení, myšlenky, motta, úsloví, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, rčení, myšlenky, motta, úsloví, přísloví, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o bohatství, citáty o ženách od různých známých osobností.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, odkazy, Stručný encyklopedický slovník, Přáníčka k výročí svatby, zábava, Super online kvízy, Nejhranější online testy a kvízy, Nature wallpapers, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory všech zemí světa, Přehled souborových přípon, Nejhranější online hry zdarma

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Adventury, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Logické hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Kameňáky, ftipy, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky

Potřebujete se naladit? Kameňáky, ftipy, fórky, černý humor, vtipné texty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Němcích, O ženách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O mužích, O ekonomech, O Slovácích, O škole, Vtípky o blondýnkách apod.

Životopisy slavných osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. HIV pozitivní, Rétorika, Hejtmani, Máj, KSČ, Protektorát, Trenérka, Válka, Gymnasté, Husité, Kancléř, Antropolog, Básníci, Náboženství, Prezident, Skladatel, Hudba, Čech, Vrah, Obchodník, Textařka, Ministr zahraničí, Francie, Pedagog, Herec, Producent, Poslanec, Právník, Prezidenti ČR, Normalizace, Fotograf, Poslanci, Archivář, Rakousko-Uhersko, Čeští králové, Diplomat apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ptáci, ovoce, halloween, osobnosti a lidé, hmyz, muži, hudba, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, nástroje a přístroje, láska, přístroje, zelenina, nápoje, rostliny, květiny, sport, symboly, náboženství, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony atd.

Klíčová slova: tipy, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlajky měst a obcí České republiky, Penelope Cruz, webovky, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Pozadí Vesmír na plochu, Webové online testy zdarma, V, webové stránky

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Pro dívky, Hry pro děti, Postřehové hry, Adventury, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Strategie, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Animace, Logické hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry a tak dále.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Tapety do mobilu - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Tapety do mobilu. doporučujeme pro PC, mobil, tablet, notebook, smartphone, displej, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows XP, Windows 98, Red Hat Linux, macOS, Android, Windows Me, Lubuntu, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Slackware, Linux Xubuntu. Wallpapers na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, auta, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, příroda, krajina, voda a bubliny, motorky, motocykly, zvířata, jídlo a nápoje, květiny, kytky, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, budovy a stavby, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 2048x1080, 1920x1440, 640x480, 1536x2560, 2048x1536, 1152x864, 1920x1200, 1152x1920, 750x1334, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1024x768, 1200x1920, 1440x2560, 1080x1800, 1440x960 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina apod.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Střílečky, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Strategie, Animace, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Bojové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, linky, Dopravní značky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Geography and flags, hyperlinky, Online vánoční magazín, Hry pro kluky, cestování, odkaz, zdarma, Bayern Munich,

Několik fórů na závěr. Vtip Vypadly pojistky: V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Naše tipy
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Tipy na výlet
Partnerské weby
Arsenal Football sepak bola
Doporučené odkazy
Football
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.