Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, měny, úřady a ministerstva, země EU, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, týmy NHL apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Internet, síť pro děti i dospělé

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, kterak editovat, jak otevřít, jak konvertovat, v čem upravit následující typy souborů: šablony dokumentů, dokumenty, internet a web, grafiku, obrazy disků, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, Free game online hry, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, F, Ashley Judd, Dopravní značení, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, cestování, Charlize Theron, info, kuriozity, odkaz, pro děti

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Animace, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Bojové hry, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry a tak dále.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Informace pro děti i dospělé

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Keywords:Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přehled formátů souborů, hyperlinky, humor, Sharon Stone, zajímavosti, Superhry a hry online zdarma, webové stránky, Kalkata, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Staré hry online, Slovník pojmů Co je to?

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Papírové ozdoby, Vídeň, Vánoční filmy, Keramický adventní věnec, Štěstí, Smrk, Tiskárna, Osvětlení, Drážďany, Tablet, Kuba, Plzeň, Kameňák, Pastýř, Ježíš Kristus, Václavské náměstí, Keramika, Desktop, Vánoce, K Tisku, LED svíčky, Ohňostroj, Vosí hnízda, PF, Obrazovka, Přání, Štóla, Jmenovka, Alkoholový kalendář, Kinder, Omalovánky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Síť pro děti i dospělé

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty pro Office, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, školství, volný čas, Prapory regionů a království, Zajímavé vlajky, Členské země americké federace, doporučujeme, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční magazín

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, poruchy, podnikání a podnikatelé, záliby, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, osobnosti, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, herectví, herci a herečky, státní správa, věda, historie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, politika, přezdívky, sport, umělci, vlastnosti, fikce a fantasy atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunista, Fotograf, Životopis, Slovenští prezidenti, Country, Vojevůdce, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Pittsburgh Penguins, Normalizace, Francouz, Poprava, Atentát, Český slavík, Lord, Královna, Československo, Gymnasté, Prezidenti ČR, KSČ, Politik, Spisovatel, Poslanci, Starověký Egypt, Překladatel, Vládce, Francie, Brno, Kněz, Protektorát, Závodník, Textař, Hejtmani, Podnikatelé, Vražedkyně, Nobelova cena apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Náš tip pro děti i dospělé

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Exilový prezident, Olympiáda, Poslanci, Hejtman, Olympijský vítěz, Český slavík, Historik, Maršál, Komunista, Miliardář, Husité, Režisér, ČSSD, Američan, Zavražděn, Architekt, Vládce, Hudebnice, Kancléř, Nežijící, Habsburkové, Avangard Omsk, Královna, Producent, Druhá světová válka, Američané, AIDS, Boston Bruins, Ekonom, Rock ‚n‘ Roll, Ministr zahraničí, Atentát, New York Rangers, Ministr, Dramatik, Závodník apod.

Wallpapery na tablet - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. vhodné pro PC, displej, notebook, mobil, monitor, tablet, obrazovka počítače, počítač, smartphone, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows Server 2012, Linux Mint, FreeBSD, BlackBerry OS, Java ME, Windows 10, Windows Me, Linux Ubuntu, SUSE Linux, OSX, Windows NT. Wallpapers na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, fantasy, motorky, flóra, stromy, Formule 1, ptáci, free wallpapers, hmyz a pavouci, květiny, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, nature - příroda, sportovní wallpapery, fraktály. Zvolit si můžete rozměry 3200x1200, 1920x1200, 393x786, 1152x768, 1800x1440, 1600x2560, HD 1280x720, 1280x1024, 800x1280, 1440x900, 2160x3840, 1080x1800, 360x720, 1280x800, 1600x900, 1366x768 atd.

Vtipy, fóry, černý humor, fórky, kameňáky, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, fóry, černý humor, fórky, kameňáky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné citáty, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, zadarmo, výukové pomůcky, Kate Hudson, Nejhranější hry online, Přehled zkratek a akronymů, P, Topmodelky a celebrity, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internet, PC tapety pro Windows

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, poruchy, podnikání a podnikatelé, záliby, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, osobnosti, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, herectví, herci a herečky, státní správa, věda, historie, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, filozofie, politika, přezdívky, sport, umělci, vlastnosti, fikce a fantasy atd.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Komunista, Fotograf, Životopis, Slovenští prezidenti, Country, Vojevůdce, Philadelphia Flyers, Rock ‚n‘ Roll, Pittsburgh Penguins, Normalizace, Francouz, Poprava, Atentát, Český slavík, Lord, Královna, Československo, Gymnasté, Prezidenti ČR, KSČ, Politik, Spisovatel, Poslanci, Starověký Egypt, Překladatel, Vládce, Francie, Brno, Kněz, Protektorát, Závodník, Textař, Hejtmani, Podnikatelé, Vražedkyně, Nobelova cena apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Fórky, kameňáky, frky, vtípky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, kameňáky, frky, vtípky, černý humor, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, fyzika, nástroje, sport, latina, počítače, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína, filozofie, ekonomie a ekonomika, software, politika, zločin a právo, literatura, matematika, internet, nemoce, jídlo, materiály, kultura, bankovnictví, různé, chemie, hardware atd.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: zdroje informací, Vlajky států USA, Nejlepší školní testy a kvízy, Státní prapory států světa, Slovník pojmů Co je to?, Obrázková přání k svátku podle jmen, internetové stránky, Staré hry online, Online adventní magazín, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, multimédia, Hry pro dívky online, Omalovánky zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chuck Norris a kobra: Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Další odkazy:

Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Partnerské internetové stránky
Onlinovky - online hry
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajky všech zemí světa
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Romulus Remus
Tipy na užitečné weby
Omalovánky a vymalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.