Dále doporučujeme, informace a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Fórky, ftipy, černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, ftipy, černý humor, kameňáky, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O škole, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O ženách, Vtipy o policajtech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o doktorech, O ekonomech, O Windows apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Internet, síť, informace a zábava

Online hry pro děti zdarma

Zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Hannah Montana, online html5 hry, Adventury, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Logické hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Strategické onlinovky apod.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Full HD tapety ke stažení, A, internetové stránky, Adventní obrázky ke stáhnutí, Super online hry zdarma, počítače, Biografie slavných osobností, Vánoční atmosféra, tipy, weby, Online adventní magazín, zdroje informací

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, měny, okresy České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, internetové domény 1. řádu, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, týmy NHL, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Keywords:Online hry pro děti zdarma, webové stránky, pro dospělé, zadarmo, Vánoční stromeček, Vánoční web, F, pro děti, Omalovánky s vánočními motivy, Full HD wallpapery ke stažení, M, Online zeměpisné testy zdarma

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Síť, informace a zábava

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Aforismy, moudra, bonmoty, úsloví, rčení, přísloví, výroky

Slavné citáty, Aforismy, moudra, bonmoty, úsloví, rčení, přísloví, výroky, z kategorií citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o člověku od různých známých osobností.

Klíčová slova: zábava, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Dopravní značky, Kasina, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online hry pro děti zdarma, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Free game online hry, Kliparty pro Office, Přehled zkratek a akronymů, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Náš tip, informace a zábava

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Ftipy, vtipné texty, černý humor, vtipy, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Ftipy, vtipné texty, černý humor, vtipy, anekdoty, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, vtipné básničky, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, frky o zvířatech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v tablet, notebook, počítač, mobilní telefon, monitor, PC, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, mobil, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows NT, Lubuntu, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Android, Chrome OS, BlackBerry OS, Windows XP. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, letadla, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, auta, wallpapery, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, jídlo a nápoje, noční města, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 640x480, 1280x960, hi res 2560x1920, 2560x1600, 320x568, 1600x900, 360x760, 800x1280, 1152x768, 1920x1200, 1536x2560, 412x846, 1280x800, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 2560x2048 atd.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Full HD tapety ke stažení - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety ke stažení. můžete využít v počítač, obrazovka počítače, phablet, displej, monitor, smartphone, PC, mobil, ultrabook, tablet, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 7, Chrome OS, Red Hat Linux, Mac, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, macOS, Java ME, Windows 95, Windows 10 Mobile. Obrázky na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, květiny, kytky, noční města, budovy a stavby. Dostupné rozměry 1440x2560, 1024x768, 375x667, 2048x1080, 1280x1024, 360x720, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 360x640, 1600x2560, 1280x800, HD 1280x720, 1366x1024 atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?, zajímavosti, Televize a jejich vysílání o Vánocích, volný čas, internet, Přehled formátů souborů, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, V, URL, Pozadí na PC zdarma ke stažení

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

World wide web, internet, informace a zábava

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, záliby, státní správa, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, mytologie, osobnosti, fikce a fantasy, politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, věda, umělci, školství, historie, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, lékařství, přezdívky atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zkratky, bankovnictví, filozofie, sport, lékařství a medicína, internet, školství, stavebnictví, fyzika, psychologie, matematika, účetnictví, cestování, latina, nápoje, jídlo, zločin a právo, věda, technika, nástroje, hardware, politika, kultura, nemoce atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, Vlajky jednotlivých států USA, info, Nejlepší školní testy a kvízy, Cristiano Ronaldo football, zdarma, F, Světové vlajky, odkaz, V, linky, Omaha hold em poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Věno: Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Bayern Mnichov fotbalový klub
Tipy na zajímavé weby
Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den
Partnerské weby
Vlajka Vanuatu
Doporučené odkazy
Opilý Santa Claus?
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.