Naše tipy, cestování, hry a informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Informace, cestování, hry a informace

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Faraon, Závodník, Malíř, Normalizace, Teolog, Fotograf, Olympijský vítěz, Hokejisté, Překladatel, Vrah, Filozof, Vůdce, Historik, Itálie, Trenérka, ČSSD, Ministr, Básníci, Lord, Florida Panthers, Zavražděn, Dabérka, Československo, Slovenští prezidenti, Ekonom, KHL, Komik, Antropolog, Zpěvačka, HIV pozitivní, První republika, Egypt, Kancléř, Slováci, Zlatý slavík, Washington Capitals apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, rodinné vztahy, věda, podnikání a podnikatelé, historie, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, filozofie, herectví, herci a herečky, státní správa, psychologie, přezdívky, křesťanství, národnost, školství, vlastnosti, umělci, osobnosti, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Klíčová slova: tipy, Dopravní značky, odkazy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, Onlinovky zdarma, výukové pomůcky, webovky, Country flags, Super online hry zdarma, linky, Vánoční magazín, M

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jmelí, Ježíš Kristus, Vánoční tapety, Papírové ozdoby, Vánoční ubrusy, LED svíčky, Vánoční svíčky, Pro děti, Vánoční kaktus, Adventní svícen, Osvětlení do oken, Svíčky, Koledy, Štěstí, Zima, Lindt, Alkoholový kalendář, Papírový vánoční stromek, Anglicky, Pokrmy, Dárky, Písnička, Vosí hnízda, Vánoční koledy, Láska nebeská, Rostliny, Staroměstské náměstí, Vánoce, Lego, Tichá noc, Vánoční svařák apod.

Keywords:Vlajky států USA, Nejlepší školní testy a kvízy, info, Nejhranější hry online, Santa se sobem, F, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online web Hry zdarma bez registrace, Vše pro zvířecí miláčky, Adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, cestování

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Obrázky na plochu počítače - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. vhodné pro mobil, obrazovka počítače, PC, displej, monitor, phablet, počítač, mobilní telefon, smartphone, notebook, tablet a pro operační systémy Mac, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 7, macOS, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Linux Mint, Windows XP, Windows NT. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Formule 1, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, květiny, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, nature - příroda, free wallpapers, fraktály, zvířata, fantasy, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 1200x1920, 854x480, 2560x1920, 393x786, 1440x2560, 1366x768, 2048x1080, 800x600, 1600x900, 360x760, 375x667, 1440x960, 640x480, 1280x960, 1920x1280, 1920x1080 Full HD atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přehled přípon a koncovek souborů, F, Vánoční přání a blahopřání, zajímavosti, zadarmo, webové stránky, Obrázková přání k svátku podle jmen, zeměpis, Vlajky měst České republiky, Online životopisy, biografie slavných osobností, zdroje informací

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, láska, Vánoce a Advent, muži, květiny, věda, nápoje, náboženství, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, sport, auta, nástroje a přístroje, přístroje, hmyz, jídlo a nápoje, ženy a dívky, stavby, zelenina, hudba atd.

Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, New Jersey, Wyoming, Jižní Karolína, Arkansas, Nevada, Alabama, Pensylvánie, Oregon, Kansas, Virginie, Washington, Massachusetts, Vermont, Utah, Connecticut, Maryland, Kalifornie, Západní Virginie, Rhode Island, New Hampshire, Florida, Ohio, Mississippi, Havaj, Severní Dakota atd.

Nejhranější hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Hry s koňmi, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Akční gamesky, Farmářské hry, online html5 hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Adventury apod.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - full HD pozadí ke stažení

Také doporučujeme: Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro počítač, monitor, phablet, ultrabook, PC, tablet, mobil, displej, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Java ME, Linux Xubuntu, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Slackware, Linux Mint, Windows 7. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, letadla, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, noční města, zvířata, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, sportovní pozadí, voda a bubliny, rostliny, adventní a vánoční tapety, auta, Roztomilá zvířátka, wallpapery, budovy a stavby, jídlo a nápoje. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1280x854, 640x480, 1152x1920, 1536x2048, 1800x1440, 1024x768, 2560x2048, 2560x1600, hi res 2560x1920, 1152x864, 360x760, 320x568, širokoúhlé 1366x768, 854x480, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: internet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, humor, Přání, přáníčka, blahopřání, školství, multimédia, M, Přání k svátku, Webové html5 hry zdarma, odkaz, Nejlepší zeměpisné kvízy

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, láska, Vánoce a Advent, muži, květiny, věda, nápoje, náboženství, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, sport, auta, nástroje a přístroje, přístroje, hmyz, jídlo a nápoje, ženy a dívky, stavby, zelenina, hudba atd.

Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipy o metanolu apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Náš tip, cestování, hry a informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, fórky, vtipné texty, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O důchodcích, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O ženách, O Windows, Frky ze života, O škole, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O mužích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, hardware, bankovnictví, latina, ekonomie a ekonomika, příroda, český jazyk, nápoje, různé, zkratky, politika, chemie, věda, literatura, počítače, rostliny, filozofie, náboženství a křesťanství, materiály, psychologie, kultura, cestování, zločin a právo, sport atd.

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtípky, černý humor, vtipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtípky, černý humor, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klíčová slova: A, A, Vlajky států a zemí světa, zdarma, Přehled formátů souborů, Recept na vánoční cukroví vosí hnízda, Dopravní značky, doporučujeme, Vlajky spojených států amerických, pro dospělé, PC tapety pro Windows, internetové stránky, Santu s dárky,

Několik fórů na závěr. Vtip Špatné úmysly: Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Někdo klepe na dveře. "Kdo je to ?" "Tady smrt !" "Jdi do prdele !" "Ááááno, takže si píšu: Rakovina konečníku"

Další odkazy:

Partnerské weby
Co je to Advent?
Doporučené odkazy
Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové
Naše tipy
Rolničky
Zajímavé internetové odkazy
Netherlands
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.