Naše tipy, cestování, zábava i hry

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Obrázky ke stažení - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky ke stažení. můžete využít v notebook, počítač, PC, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone, tablet, displej, ultrabook a pro operační systémy macOS, Windows 7, Windows Server 2012, OSX, Linux Fedora, Windows Me, Android, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows XP, Java ME. Full HD pozadí ke stažení z kategorií budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, auta, wallpapery, psi a štěňátka, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, letadla, příroda, krajina, květiny, kytky, sportovní pozadí, zvířata, hudební tapety, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Vyberte si rozměr z 1440x900, 2560x2048, 2560x1440, 1600x1200, 1280x1024, 1920x1280, 854x480, 2048x1080, HD 1280x720, 1366x1024, 750x1334, 1280x768, 393x786, 412x846, 1200x1920, 1152x864 atd.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Kalifornie, Connecticut, Kentucky, Kansas, Oregon, Illinois, Nové Mexiko, Ohio, Colorado, Tennessee, Aljaška, Texas, Wyoming, Arizona, Idaho, Severní Karolína, Rhode Island, Georgie, Jižní Dakota, Oklahoma, Louisiana, Delaware, Alabama, Vermont, Minnesota atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, zeměpis, Online web Hry zdarma bez registrace, info, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, volný čas, č, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Free style - volný styl, zdarma, zadarmo, pro dospělé, tipy

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Síť, cestování, zábava i hry

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, vtípky, ftipy, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Keywords:zdroje informací, zábava, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, počítače, Sexy Milla Jovovich, weby, humor, internet, Chicago city, multimédia, Dopravní značky, kuriozity

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Miliardáři, Hokejisté, Poprava, Ministři, Habsburkové, Herečka, Zpěvák, Sci-fi, Rétorika, Angličané, Fotograf, AIDS, Zpěvačka, Hejtman, Vrah, Rakušan, Charta 77, Spisovatel, Atentát, Francouz, Hudba, Gymnasté, Vůdce, Dramatik, Slovák, Prezident USA, KSČ, Prezidenti, Právník, Křesťanství, Slovenští prezidenti, Režisér, Životopis, Masový vrah, Politik, Vojevůdce apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Seznam státních vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam státních vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete země střední Asie, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Hry pro dívky online, Seznam zkratek a akronymů, Omalovánky k vytištění, Obrázky zdarma, Dopravní značky, Přehled zkratek a akronymů, Manchester United club, Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, odkazy

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - obrázky na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. doporučujeme pro phablet, počítač, PC, obrazovka počítače, tablet, ultrabook, mobilní telefon, monitor, notebook, displej, smartphone a pro operační systémy Windows NT, FreeBSD, BlackBerry OS, Linux Mint, Android, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows 98. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií letadla, wallpapery, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, motorky, motocykly, zvířata, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, dopravní prostředky, auta, operační systémy, Windows, voda a bubliny, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, příroda, krajina. Dostupná rozlišení jsou HD 1280x720, 1024x600, 1600x1200, 2160x3840, 2560x1440, 1536x2048, hi res 2560x1920, 1280x960, 1152x864, 1024x768, 1920x1440, 360x640, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 1600x2560 atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Staré hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Karetní, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Strategie, Závodní a podobně.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: pro děti, Vše o Vánocích, Vlajky jednotlivých států USA, Julia Roberts, Státní vlajky států světa, cestování, Super online hry zdarma, Arsenal FC England, webovky, V, PC pozadí pro Windows

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, ovoce, rostliny, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, sport, osobnosti a lidé, láska, věda, ptáci, auta, hudba, ženy a dívky, symboly, nápoje, stavby, mapy, zelenina, halloween, muži, náboženství atd.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Postřehové, Karetní hry, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vtipy, černý humor, frky, vtípky, ftipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, frky, vtípky, ftipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipné citáty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: linky, Seznam státních vlajek, Vlajky měst České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online testy zdarma, Obrázky ke stažení, internetové stránky, Prapory regionů a království, školství, č, Online vánoční magazín, Hry pro nejmenší online, Juventus Football Club clube de futebol italiano, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Víte, která blondýna je nejchytřejší? Zlatý retrívr.

Další odkazy:

Kasino
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Filmy, natáčení, střih
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky k svátku a k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Real Madrid fotbalový klub
Odkazy na zajímavé weby
Bayern München

Děkujeme vám za vaši návštěvu.