Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom se podívejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. New Jersey Devils, Archivář, Textařka, Slovák, Brno, Architekt, Sci-fi, Atentát, Právník, Němci, ČSSD, Novinář, Američan, Scénárista, Protektorát, Žhavé výstřely, Vůdce, Manýrismus, První republika, Státník, Olympijský vítěz, Boston Bruins, Herečka, Angličané, Florida Panthers, Rétorika, Generalissimus, Křesťanství, Čeští králové, Druhá světová válka, Češi, Normalizace, Exilový prezident, Prezident USA, Gymnasté, Hejtman apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v notebook, obrazovka počítače, tablet, PC, smartphone, monitor, ultrabook, mobilní telefon, displej, phablet, mobil a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Chrome OS, Windows Me, OSX, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows 2000, Windows 98, SUSE Linux, Mac, Windows 95. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, rostliny, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 1600x1200, 360x760, 1280x768, 768x1024, 412x846, 1600x2560, 1920x1440, 1680x1050, hi res 2560x1920, 1440x900, 1920x1280, HD 1280x720, 375x667, 1800x1440, 360x720, 393x786 atd.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: V, internetové stránky, zadarmo, Free game online hry, FC Barcelona, Superhry a hry online zdarma, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Germany, hyperlinky, zdroje informací, Dopravní značení, zdarma

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, anekdoty o politice, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipy o facebooku, černý humor, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech apod.

Rčení, přísloví, výroky, moudrosti, motta, hlášky, moudra

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, výroky, moudrosti, motta, hlášky, moudra, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o lži, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Síť, technika, kultura, informace

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií hardware, technika, příroda, filozofie, rostliny, latina, věda, matematika, software, materiály, jídlo, chemie, zločin a právo, kultura, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, literatura, internet, cestování, fyzika, politika, účetnictví, různé, psychologie atd.

Keywords:URL, zeměpis, Online životopisy, biografie slavných osobností, Webové online testy zdarma, Vlajka Vanuatu, humor, F, Vlajky spojených států amerických, Descarga de música, Nejhranější online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak převést, v čem spustit následující typy souborů: internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Náš tip, technika, kultura, informace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Staré hry online

Zkuste staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, online html5 hry, Vaření a smažení, Omalovánky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Adventury, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázky krásných sexy žen., multimédia, Tapety na PC ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Poker Kartenspielen, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, P, Online testy zdarma, školství

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, měny, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, vlastnosti, umělci, rodinné vztahy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, národnost, filozofie, mytologie, žurnalisté a novináři, lékařství, herectví, herci a herečky, křesťanství, školství, historie atd.

Informace, technika, kultura, informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Frky, černý humor, vtipy, kameňáky, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? Frky, černý humor, vtipy, kameňáky, vtípky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, podnikání a podnikatelé, národnost, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, politici, fikce a fantasy, vlastnosti, zločin a právo, školství, filozofie, umělci, státní správa, profese a zaměstnání, poruchy, politika, věda, osobnosti, přezdívky atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Nový rok, Skleněné ozdoby, Popelka, Vykrajovátka, Recepty, Vánoční světýlka, Vánoční trhy, Vánoční punč, Adventní svícen, Pokrmy, Cesmína, Vánoční koledy, Korálky, Vánoční svařák, Anděl, K Vytisknutí, Vánoční stromeček, Vánoční tapety, Pro děti, Ježíš Kristus, Televize, Slámový adventní věnec, Schleich, Blahopřání, Řetězy, Tapeta, Jingle Bells, Drážďany, Obrazovka, Křesťanství, Láska nebeská apod.

Klíčová slova: weby, odkaz, Vlajky států a zemí světa, Arsenal F.C., Seznam zkratek a akronymů, Ilustrace, obrázky, zábava, Charlize Theron, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, linky

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, státy usa, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, měny, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, geocaching apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, vlastnosti, umělci, rodinné vztahy, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, přezdívky, státní správa, fikce a fantasy, národnost, filozofie, mytologie, žurnalisté a novináři, lékařství, herectví, herci a herečky, křesťanství, školství, historie atd.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online zeměpisné testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: zajímavosti, Staré hry online, výukové pomůcky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky amerických států USA, Real Madrid CF, odkazy, webové stránky, F, Obrázky zdarma, Online adventní magazín, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, World flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu Vánoce
Partnerské weby
Thierry Henry
Naše tipy
Obrázky na plochu jídlo
Zajímavé internetové odkazy
Hungary
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.