Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, počítače, Státní prapory států světa, Dopravní značky, Kubánská vlajka, humor, zdroje informací, multimédia, Přáníčka nejen k narození dítěte, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Vlajky měst České republiky, URL, Skvělé hry online zdarma

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, geocaching, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, státy usa, měny, obecné zkratky, firmy a společnosti, okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Síť, všeobecné informace zdarma

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Keywords:F, Prapory regionů a království, volný čas, Životopisy osobností, Omalovánky k vytisknutí, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, Obrázky motorek na plochu PC, pro děti, internet, Seznam přípon a koncovek souborů

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, týmy NHL, země EU, obecné zkratky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, hudební zkratky, měny, geocaching, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky apod.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: tipy, školství, Full HD tapety na PC, Saint Lucia, Nejhranější online hry zdarma, cestování, Vánoční web, Angelina Jolie, hyperlinky, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky států USA, internetové stránky

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, New York, Virginie, Idaho, Kansas, Rhode Island, Severní Dakota, Maine, Connecticut, Nebraska, Wyoming, Colorado, Kentucky, Wisconsin, Indiana, Louisiana, Georgie, Maryland, Montana, Západní Virginie, Delaware, Nevada, Aljaška, Havaj, Minnesota, Ohio atd.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapers na plochu PC. lze použít v phablet, displej, monitor, mobil, notebook, počítač, ultrabook, PC, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Fedora, Slackware, BlackBerry OS, macOS, Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone). Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, wallpapery, 3D a Abstraktní, noční města, letadla, zvířata, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, sportovní pozadí, rostliny, dopravní prostředky, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny. Stahujte ve velikostech 640x480, 2160x3840, 1152x864, 1200x1920, 1440x2560, 1600x900, 1280x960, 768x1024, 1152x768, 1440x900, 800x600, 1680x1050, 1920x1280, 1280x800, 375x667, 1800x1440 atd.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Logické, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Oddechové, Závodní a podobně.

Moudra, aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, rčení, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, výroky, hlášky, myšlenky, rčení, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o lži, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o víře, citáty o smrti od různých známých osobností.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Michigan, Jižní Karolína, Arizona, Kentucky, Nové Mexiko, Indiana, Iowa, Arkansas, Missouri, Minnesota, Severní Karolína, Aljaška, Oregon, Texas, Jižní Dakota, Alabama, Connecticut, Florida, Georgie, Maryland, New Jersey, Rhode Island, Havaj, Delaware, Mississippi atd.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Webové online testy zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety, pozadí, wallpapers, M, kuriozity, Přehled států světa a jejich vlajek, Kliparty a obrázky, Ilustrace, obrázky, V, Seznam zkratek a akronymů

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Wallpapery na PC ke stažení - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na PC ke stažení. vhodné pro displej, mobil, obrazovka počítače, notebook, PC, monitor, počítač, mobilní telefon, smartphone, phablet, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, macOS, Windows 7, Windows 98, Windows Server 2012, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Android. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, fantasy, motorky, zvířata, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Formule 1, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, květiny, free wallpapers, nature - příroda, flóra, stromy, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1200, 1024x768, 1280x854, 1280x720, 2560x1600, 320x568, 1440x2560, 800x1280, 1536x2560, 800x600, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1920x1200, 1800x1440, 2160x3840 atd.

Klíčová slova: weby, Webové online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, zábava, webové stránky, Obrázek Femme fatale, zdarma, doporučujeme, zadarmo, Online biografie, životopisy osobností, Webové html5 hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Uma Thurman, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Jágr: „Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Sotva se hokejista vrátí ze zápasu, manželka na něj spustí: „Taková ostuda! To ses před tím zápasem nemohl lépe umýt?!” „O čem to mluvíš?” diví se sportovec. „Jen nedělej andílka - já dobře vím, co se stalo! Ty si myslíš, že jde přehlédnout, že tě rozhodčí předčasně poslal do sprch?!”

Další odkazy:

Biblické omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Argentina
Tipy na užitečné weby
Jakarta
Naše tipy na zajímavé stránky
Online hry zdarma
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Fútbol Club Barcelona klub sepak bola profesional
Odkazy na užitečné webové stránky
Texty blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.