Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, zelenina, sport, mapy, láska, stavby, věda, muži, smajlíci a emotikony, hudba, náboženství, hmyz, květiny, dopravní prostředky, nápoje, zvířata, halloween, ptáci, rostliny, jídlo a nápoje, přístroje, ovoce, osobnosti a lidé atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Pro děti, K Vytisknutí, Třásně, Linecká kolečka, K Vytištění, Ježíšek, LED svíčky, Vánoční ozdoby, Písnička, Tapeta, Filmy, Obrazovka, Tisk, Vánoční filmy, Jmenovky, Píseň, Lego, Papírové ozdoby, Košíčky, Německy, Koledy, K Tisku, Slámový adventní věnec, Windows, Recepty, Vánoční stromek, Dárky, Sněhová vločka, Vánoční kaktus, Dia, Vánoční hvězda apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky apod.

Wallpapers na PC ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. můžete využít v mobilní telefon, monitor, tablet, phablet, počítač, ultrabook, smartphone, mobil, PC, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, Chrome OS, Linux Ubuntu, Windows 2000, Linux Mint, macOS, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Mac, Windows Server 2012, Linux Xubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, operační systémy, Windows, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, letadla, zvířata, wallpapery, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, voda a bubliny, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní. Dostupné velikosti jsou 375x667, 2048x1080, 2560x2048, 1366x1024, 1920x1280, 2048x1536, 800x600, 1152x1920, 640x480, 1152x864, 1280x854, 412x846, 800x1280, 768x1024, 1536x2560, 1280x1024 atd.

Klíčová slova: Státní vlaječky, prapory, Vánoční magazín, Biografie známých osobností, internet, Santa na skůtru, Vlajky států USA, zdroje informací, V, Slovakia, multimédia, cestování, pro dospělé, výukové pomůcky

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy apod.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Vtipy, fórky, ftipy, kameňáky, anekdoty, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, ftipy, kameňáky, anekdoty, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice apod.

Keywords:hyperlinky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, ú, Prapory českých měst, Draw poker, webové stránky, tipy, Přehled souborových přípon, Zahrajte si online vánoční hry zdarma bez registrace, Kliparty pro Office, Nejlepší školní testy a kvízy, Dopravní značení

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

úsloví, přísloví, bonmoty, motta, myšlenky, moudrosti, aforismy

Citáty slavných, úsloví, přísloví, bonmoty, motta, myšlenky, moudrosti, aforismy, . Naleznete zde citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, cestování, počítače a internet

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Karetní hry, Postřehové, Sportovní a tak podobně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Nejhranější online testy a kvízy, školství, V, Santa pro nejmenší, Vánoční web, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zábava, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, pro děti, Seznam vlajek amerických států, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, počítače

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Kentucky, Washington, Mississippi, Utah, Wyoming, Minnesota, Illinois, Arkansas, Maine, Arizona, Vermont, Georgie, Indiana, New York, Wisconsin, Rhode Island, Louisiana, Missouri, Pensylvánie, Virginie, Jižní Dakota, Texas, Florida, Maryland, Massachusetts atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: odkaz, Online hry pro děti zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Státní vlaječky, prapory, Ilustrační obrázky, odkazy, Jmenovky na dárky, Online hry zdarma, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Kentucky, Washington, Mississippi, Utah, Wyoming, Minnesota, Illinois, Arkansas, Maine, Arizona, Vermont, Georgie, Indiana, New York, Wisconsin, Rhode Island, Louisiana, Missouri, Pensylvánie, Virginie, Jižní Dakota, Texas, Florida, Maryland, Massachusetts atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, kultura, příroda, stavebnictví, software, jídlo, rostliny, nástroje, politika, různé, nápoje, náboženství a křesťanství, technika, lékařství a medicína, školství, hardware, psychologie, materiály, ekonomie a ekonomika, filozofie, chemie, zkratky, internet, zločin a právo atd.

Seznam vlajek amerických států

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Washington, Severní Dakota, Oregon, Severní Karolína, Iowa, Texas, Colorado, Wisconsin, Arizona, Wyoming, Jižní Karolína, New York, Connecticut, Illinois, Jižní Dakota, Delaware, Virginie, Kansas, Indiana, Massachusetts, Maine, Minnesota, Alabama, Missouri, Nebraska atd.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poprava, Starověký Egypt, Scénárista, Francie, Producent, Vojáci, Itálie, Atentát, Císař, Královna, Pittsburgh Penguins, Voják, Právník, Ministři, Ital, Zavražděn, Novinář, První republika, Vrah, Normalizace, Sci-fi, Máj, Zpěvačky, Dabérka, Česká královna, Vůdce, Esejista, ČSSD, Ekonom, Maršál, Gymnasté, Pedagog, Nežijící, Filozof, Malíř, Stoletá válka apod.

Klíčová slova: weby, zadarmo, linky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, URL, Obrázek vánočního zvonečku, Online hry zdarma, Online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, volný čas, Vánoční dárky,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo jsou to ti homosexuálové?: „Jardo, kdo jsou to ti homosexuálové?” „Karle, když ti to řeknu, vykouříš mi ho?” „Jasně, víš, že nikdy neodmítnu... A co to je teda za lidi, ti homosexuálové?”

Mirek jezdil po zábradlí, nevšiml si hřebíku, teďka mluví tenkým hláskem, chybí mu kus pytlíku.

Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Stromeček
Naše tipy
Libro de colorear
Doporučené odkazy
Obrázek sněhové vločky
Partnerské weby
Barcelona FC
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.