Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Relaxační hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Pro dívky, Závody aut, Animace, Akční hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Karetní hry a tak dále.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Myšlenky, přísloví, úsloví, moudra, hlášky, rčení, moudrosti

Slavné citáty, Myšlenky, přísloví, úsloví, moudra, hlášky, rčení, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o penězích od různých známých osobností.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, anekdoty, fórky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ženách, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O mužích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, O ekonomech, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Klíčová slova: hyperlinky, Hry pro dívky online, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, Nejznámější vánoční trhy, Ilustrační obrázky, linky, Online testy zdarma bez registrace, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Online hry zdarma, počítače, V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, přezdívky, filozofie, mytologie, lékařství, profese a zaměstnání, politika, podnikání a podnikatelé, politici, herectví, herci a herečky, sport, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, státní správa, umělci, národnost atd.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, křesťané a svatí atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Teolog, Císař, Hudebnice, Brno, Esejista, Scénárista, Ministři, Komunista, Archivář, Trest smrti, Protektorát, Sebevražda, Dabérka, Hejtman, Rétorika, Politik, Herečka, ČSSD, Generalissimus, Sochař, Američan, Spisovatel, Pittsburgh Penguins, Vojevůdce, Producent, Normalizace, Hudba, Gymnasté, New York Rangers, Komunisté, Faraon, Režisér, Rakušan, Prezident USA, Francouz, Rock ‚n‘ Roll apod.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hejtmani, New Jersey Devils, Zpěvák, Svatý, Kněz, Historik, Charta 77, Císař, Politik, Orlík, Vojevůdce, Itálie, Voják, Pop, Poslanci, NHL, Renesance, Československo, Vražedkyně, Překladatel, Kladno, Miliardář, Avangard Omsk, HIV pozitivní, Sebevražda, Olympijští vítězové, Čeští králové, AIDS, Fotograf, Filozof, Křesťanství, Básníci, Vojáci, Prezident USA, Ministři, Slováci apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Keywords:Přehled státních vlajek států světa, odkazy, V, V, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, výukové pomůcky, zábava, Jak má probíhat Štědrý večer?, školství, Dopravní značení, Adventní magazín

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, internet, počítače, hry

Výroky, myšlenky, bonmoty, úsloví, rčení, moudrosti, motta

Slavné citáty, Výroky, myšlenky, bonmoty, úsloví, rčení, moudrosti, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Strategie, Bojové hry, Animace, Akční hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Pro dívky, Adventury, Relaxační hry a tak dále.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zeměpis, zadarmo, Vánoční výzdoba má mnoho podob, Stručný encyklopedický slovník, doporučujeme, Seznam zkratek a akronymů, Vánoční hvězda, Super online hry zdarma, pro děti, Free game online hry, Online zeměpisné testy zdarma

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Hry pro nejmenší online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší online Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Deskovky, Akční gamesky, Omalovánky apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Wallpapers na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, monitor, displej, mobilní telefon, notebook, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, mobil, smartphone a pro operační systémy FreeBSD, macOS, Linux Ubuntu, Linux Mint, Java ME, Windows Server 2012, Chrome OS, Android, Slackware, Windows 7, Microsoft Windows 8. Wallpapery na PC ke stažení z kategorií ptáci, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, fraktály, fantasy, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, květiny, armáda, válka, zbraně, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1200x1920, 2560x2048, Full HD 1080x1920, 4800x1200, 375x667, 360x720, 800x1280, 1152x768, 1920x1080, 1920x1280, 360x760, 750x1334, 1600x900, 393x786, 360x640, 1280x854 atd.

Klíčová slova: V, Biografie známých osobností, pro dospělé, Fernando Torres, kuriozity, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Tapety na plochu rostliny, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD wallpapers na PC, volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Informace, internet, počítače, hry

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, obecné zkratky, hudební zkratky, fyzikální jednotky, země EU, týmy NHL, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak převést, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, obrazy disků, spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, dokumenty apod.

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmenovka, Recepty, Brno, Košíčky, Jedle, Cesmína, Jmenovky, Brambořík, Umělý vánoční stromek, Svíčky, Anděl, SMS, Slámový adventní věnec, Mrazík, Santa Claus, Jingle Bells, Bůh, Samolepky, Adventní kalendář, Keramika, Vánoční trhy, Santa, Windows, Vídeňský punč, Vánoční ubrusy, Vánoční světýlka, Skleněné ozdoby, Atmosféra, Dárky, Silvestr, Řetězy apod.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, zelenina, jídlo a nápoje, halloween, nápoje, sport, přístroje, ženy a dívky, věda, ptáci, květiny, auta, stavby, symboly, náboženství, smajlíci a emotikony, láska, Vánoce a Advent, ovoce, rostliny atd.

Klíčová slova: zajímavosti, V, M, info, Wallpapers na PC ke stažení, HTML Online browser games, Životopisy osobností, Skvělé hry online zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Omalovánky, hry pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Ministr financí Kalousek navrhuje ve vládě: "Co kdybychom zavedli novou daň z topení uhlím?" "Ale prosím vás," namítá ministr zdravotnictví Julínek, "Uhlí je už tak drahé, že většina pracujících lidí a důchodců vůbec netopí a jejich rodiny jsou trvale nachlazené!" "Tak zavedeme daň z nachlazení," nedá se odbýt Kalousek.

Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Další odkazy:

Naše tipy
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Tipy na zajímavé weby
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Partnerské weby
Fotbalista Andrés Iniesta
Doporučené odkazy
Onlinovky - online hry
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.