Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Fóry, vtipné texty, frky, vtípky, anekdoty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtipné texty, frky, vtípky, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky apod.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Závodní, Sportovní, Logické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Střílečky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky a podobně.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Závody aut, Hry pro děti, Střílečky, Animace, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Strategie, Karetní hry, Logické hry, Adventury, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Online adventní magazín, Vojenské tapety na PC, zábava, Online hry zdarma, Světové vlajky, Liverpool FC, internetové stránky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled přípon a koncovek souborů

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, mapy, nápoje, ženy a dívky, zvířata, přístroje, ovoce, stavby, jídlo a nápoje, láska, rostliny, halloween, symboly, květiny, dopravní prostředky, věda, hudba, Vánoce a Advent, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, auta atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Santa, Vídeňský punč, Vánoční stromek, Linecká kolečka, Filmy, Vánoční stromeček, Koledy, Striezelmarkt, Vánoční trhy, Anglicky, Korálky, Řetězy, Vánoční koule, Perníčky, Václavské náměstí, Jarmark, Husarské knoflíky, Svíčky, Santa Claus, Adventní trhy, Betlém, Jesličky, Adventní neděle, Křesťanství, Vídeň, Vánoční ubrusy, Desktop, Samolepky, Brno, Sněhová vločka, Lego apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, týmy NHL, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, země EU, měny, okresy České republiky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Keywords:Dopravní značky, V, hyperlinky, info, Přání a blahopřání, zadarmo, zeměpis, výukové pomůcky, Tara Reid, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značení

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Pro dívky, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Adventury, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Vánoční online hry, Logické, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Pro dívky, Střílečky, Strategie a podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak otevřít, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, video soubory apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, stavby, ptáci, jídlo a nápoje, ovoce, přístroje, zvířata, muži, dopravní prostředky, hudba, nápoje, smajlíci a emotikony, symboly, auta, věda, květiny, náboženství, ženy a dívky, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, rostliny, láska, Vánoce a Advent atd.

Klíčová slova: weby, URL, Státní prapory zemí světa, Desktop computer wallpapers, Stručný encyklopedický slovník, F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Wallpapers na plochu PC květiny, Databáze osobností Kdo je to?, tipy, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Vtipy, černý humor, frky, fóry, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, frky, fóry, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Auta a závodní, Adventury, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Oblíkačky, Akční gamesky, Omalovánky apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Online životopisy, biografie, počítače, Bacará, odkaz, Seznam vlajek amerických států, č, Lionel Messi, Obrázky na plochu počítače, Webové html5 hry zdarma, multimédia

Vtipy, černý humor, frky, fóry, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, frky, fóry, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Auta a závodní, Adventury, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Oblíkačky, Akční gamesky, Omalovánky apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: doporučujeme, Vlajky států USA, Staré hry online, pro děti, Online vánoční webzine, Přání k svátku podle jmen, kuriozity, Online zeměpisné testy zdarma, odkazy, B, webovky, Kliparty zdarma ke stažení, World Flags,

Několik fórů na závěr. Vtip Ryby koušou?: Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

„Dovedeš bezvadně oklamat obránce a bleskurychle tečovat,” povídá hokejovému útočníkovi po zápase trenér. „Jen to příště, prosím tě, ukaž na druhé straně kluziště!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Textová přáníčka a obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
AC Milán
Naše tipy
Open format
Doporučené odkazy
Grunge hudební styl
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.