Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako sport, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ženy a dívky, hudba, láska, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, ptáci, halloween, ovoce, hmyz, Vánoce a Advent, květiny, zvířata, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, zelenina, věda, nápoje, náboženství, mapy atd.

Super online hry zdarma

Zapařte si super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry, Strategie, Postřehové hry, Karetní hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti, Logické hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: ú, zadarmo, zábava, kuriozity, Country flags, zajímavosti, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, počítače, Nejlepší online hry zdarma, URL, humor

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Massachusetts, Maine, Iowa, Arkansas, Jižní Dakota, Connecticut, Virginie, Michigan, Montana, Vermont, Wyoming, Maryland, Aljaška, Wisconsin, Oklahoma, New Jersey, Georgie, Rhode Island, Severní Dakota, Minnesota, Nevada, Kalifornie, Kansas, New York, Delaware atd.

Anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, fóry, vtípky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o policajtech, O ekonomech, O škole, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, O mužích, Frky ze života, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O důchodcích, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o cikánech, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Letecké simulátory, Střílecí hry, Oblíkačky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Oddechové hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Hry s koňmi, online html5 hry, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Keywords:Super online kvízy, Přehled formátů souborů, Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online hry zdarma, Nový rok, Super online hry zdarma, info, Online hry pro děti zdarma, Georgia, Obrázky na PC ke stažení, internetové stránky, Obrázky vlajek měst ČR

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, parkování - parkovačky, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Karetní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Sportovní a podobně.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, phablet, PC, tablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, displej, notebook, počítač, mobil a pro operační systémy Slackware, Windows 98, Windows Server 2012, OSX, SUSE Linux, Linux Xubuntu, Java ME, Lubuntu, Linux Mint, Windows NT, Windows XP. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, auta, Roztomilá zvířátka, zvířata, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, wallpapery, sportovní pozadí, příroda, krajina, hudební tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 320x568, 1440x2560, širokoúhlé 1366x768, 768x1024, 1152x864, 375x667, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1920x1280, 2160x3840, 2560x1600, 2560x1440, 1920x1440, 1366x1024, 2048x1536, 1280x768 atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Anekdoty, vtípky, vtipné texty, frky, černý humor, vtipy

Potřebujete se naladit? Anekdoty, vtípky, vtipné texty, frky, černý humor, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o doktorech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O manželství, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, O důchodcích, O ekonomech, Vtipné hádanky apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, školství, Omalovánky zdarma ke stažení, linky, K, hyperlinky, Vánoční stromečky - výzdoba, druhy, Dopravní značení, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajky spojených států amerických, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, geocaching, úřady a ministerstva, státy usa, fyzikální jednotky, hudební zkratky, měny, země EU, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, pro děti, multimédia, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, doporučujeme, Wallpapery na PC ke stažení, Liberia, Světové vlajky, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, fóry, kameňáky, vtipné texty, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, frky o zvířatech, černý humor, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, Colorado, Washington, Alabama, Wisconsin, Kentucky, Kalifornie, Florida, Arizona, Pensylvánie, Texas, Mississippi, Nebraska, Nevada, Severní Karolína, Montana, Kansas, Tennessee, Utah, Delaware, Connecticut, Arkansas, Maine, Aljaška, Západní Virginie, Georgie atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií software, školství, chemie, příroda, kultura, matematika, psychologie, věda, ekonomie a ekonomika, technika, počítače, sport, jídlo, literatura, nemoce, různé, filozofie, nápoje, latina, nástroje, zkratky, lékařství a medicína, politika, rostliny atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, jídlo, literatura, fyzika, sport, příroda, latina, software, rostliny, politika, internet, účetnictví, nápoje, věda, materiály, školství, bankovnictví, český jazyk, zločin a právo, filozofie, zkratky, různé, cestování, nástroje atd.

Klíčová slova: A, Slovník pojmů Co je to?, Online testy a kvízy zdarma, zdarma, tipy, Vánoční svícen jako oblíbená dekorace, Státní vlajky států světa, Biografie slavných osobností, ú, Přehled formátů souborů, Vánoční web, Vánoční magazín, Mezinárodní den žen,

Jeden fór na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Sara Shimada
Doporučené odkazy
Cristiano Ronaldo football
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu Dopravní prostředky
Naše tipy
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.