Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: internet, Vlajky jednotlivých států USA, počítače, zábava, Sportovní tapety na PC, webové stránky, tipy, Wallpapers na PC ke stažení, Střední Amerika, Kliparty zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD tapety na PC zdarma, Kliparty zdarma

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD tapety ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. jsou vhodná pro obrazovka počítače, smartphone, displej, notebook, počítač, mobilní telefon, PC, mobil, monitor, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows 2000, BlackBerry OS, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows NT, FreeBSD, Windows 10, SUSE Linux, Red Hat Linux, Linux Fedora. Full HD pozadí ke stažení z kategorií příroda, krajina, psi a štěňátka, wallpapery, noční města, letadla, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, rostliny, sportovní pozadí, auta, zvířata, motorky, motocykly, hudební tapety. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1200x1920, 1280x768, Full HD 1080x1920, 393x786, 375x812, 2560x1440, 1152x1920, 1680x1050, 1920x1200, 1280x854, 854x480, 1536x864, 1440x900, 1600x900 atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američané, Archivář, Mluvčí, Generalissimus, Kladno, Trest smrti, Český slavík, Prezidenti, Boston Bruins, Novinář, Sebevražda, Kněz, Atentát, Závodník, Politik, Zlatý slavík, Pop, New Jersey Devils, Čeští králové, Historik, Maršál, Orlík, NHL, Dabérka, Voják, Slovák, Poprava, Itálie, Hokejisté, Charta 77, Hejtman, Hudebnice, Brno, Československo, Stoletá válka, Pedagog apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online. Naleznete zde Sportovní, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Orlík, Angličané, Český slavík, Slováci, Diplomat, Vrah, Malíř, Herečka, Spisovatel, Podnikatel, Básníci, Charta 77, Překladatel, Renesance, Stoletá válka, Hudba, Vůdce, Sci-fi, První republika, Životopis, Politik, Zpěvák, Producent, Prezident, ČSSD, Podnikatelé, Právník, Maršál, Němci, Lord, Poslanec, Žijící, Básník, Novinář, Textařka, Prezidenti USA apod.

Keywords:Dopravní značky, Full HD wallpapers na PC, M, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Bridge, zadarmo, Online životopisy, biografie slavných osobností, školství, Omalovánky pro děti, Online vánoční magazín, Super free web games zdarma, F

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat soubory z následujících kategorií: obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Online vánoční magazín, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Blahopřání k MDŽ, zdroje informací, M, V, Rie Miyazawa, odkazy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Minnesota, Rhode Island, Connecticut, Pensylvánie, Missouri, Nové Mexiko, Oklahoma, Kentucky, Maryland, Tennessee, Georgie, Iowa, Florida, Washington, Maine, Louisiana, Severní Dakota, New Jersey, Mississippi, Massachusetts, Jižní Dakota, Severní Karolína, Nevada, Montana, Aljaška, Alabama atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, žurnalisté a novináři, lékařství, záliby, podnikání a podnikatelé, osobnosti, poruchy, vlastnosti, umělci, věda, mytologie, přezdívky, psychologie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, státní správa, národnost atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií literatura, politika, cestování, latina, psychologie, technika, software, stavebnictví, kultura, sport, materiály, různé, lékařství a medicína, hardware, český jazyk, počítače, rostliny, jídlo, nemoce, bankovnictví, zločin a právo, matematika, účetnictví, chemie atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, ženy a dívky, dopravní prostředky, rostliny, zelenina, ovoce, halloween, zvířata, květiny, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, jídlo a nápoje, auta, osobnosti a lidé, hudba, nápoje, sport, přístroje, Vánoce a Advent, ptáci, náboženství, muži atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší web stránka, Přehled souborových přípon, F, Nejhranější online hry zdarma, Biblické omalovánky, hyperlinky, Nejlepší školní testy a kvízy, cestování

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Minnesota, Rhode Island, Connecticut, Pensylvánie, Missouri, Nové Mexiko, Oklahoma, Kentucky, Maryland, Tennessee, Georgie, Iowa, Florida, Washington, Maine, Louisiana, Severní Dakota, New Jersey, Mississippi, Massachusetts, Jižní Dakota, Severní Karolína, Nevada, Montana, Aljaška, Alabama atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, filozofie, žurnalisté a novináři, lékařství, záliby, podnikání a podnikatelé, osobnosti, poruchy, vlastnosti, umělci, věda, mytologie, přezdívky, psychologie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, státní správa, národnost atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Naleznete zde Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Klasické, Oddechové, Pro dívky, Logické, Hry na vaření a smažení, Karetní, Závodní a podobně.

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Deskovky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Barbie hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Omalovánky, Adventury, Střílecí hry, Hannah Montana apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: internetové stránky, Nejhranější hry online, volný čas, Prapory českých měst, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Gambling, betting, Americké federální vlajky, odkaz, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, výukové pomůcky, Fond d écran,

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Partnerské weby
Přání ke kulatému výročí
Zajímavé internetové odkazy
Dětské omalovánky
Naše tipy
Obrázek Učitelky
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky k tisku
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.