Zajímavé odkazy, cestování, hry, zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, tipy, info, školství, Obrázky ptáků na plochu PC, Online hry pro děti zdarma, Nejlepší hry pro dívky, F, Dárky, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, P

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, politika, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, mytologie, vlastnosti, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, politici, historie, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, osobnosti, národnost, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, záliby, psychologie, věda atd.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: příroda, stavebnictví, filozofie, zločin a právo, různé, kultura, hardware, psychologie, zkratky, latina, ekonomie a ekonomika, software, politika, náboženství a křesťanství, školství, nástroje, literatura, internet, technika, nemoce, cestování, matematika, materiály, lékařství a medicína atd.

Keywords:Státní prapory všech států, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkaz, Vlajky států severní Ameriky, zábava, Full HD tapety na PC, V, Santa, zajímavosti, linky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Američan, Američané, Textařka, Hejtman, Malíř, Ministři, Antropolog, Vojáci, Žijící, Boston Bruins, Herec, Stoletá válka, Obchodník, Žhavé výstřely, Historik, Slováci, Gymnasté, Herečka, Vrah, Císař, Vojevůdce, Filozof, HIV pozitivní, Manýrismus, Vládce, Komik, Nežijící, Producent, Esejista, Rakousko-Uhersko, Poprava, Závodník, Ital, Olympijský vítěz, Philadelphia Flyers apod.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Logické hry, online html5 hry, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Oblíkačky, Farmářské hry, Auta a závodní apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Tablet, Vánoční světýlka, Husarské knoflíky, Kuba, Ježíš Kristus, Korálky, Přání, Cesmína, Windows, Rostliny, K Vytištění, Film, Tiskárna, Jezulátko, Text, Ohňostroj, Vosí hnízda, Strom, Linux, Historické ozdoby, Vánoce, Vánoční stromek, Koledy, Tisk, Stromeček, Vánoční dekorace, Vánoční stromeček, Zdraví, Jesličky, Zima, Vánoční koledy apod.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zadarmo, weby, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Vlajky amerických států USA, webové stránky, hyperlinky, Texas hold em Indonesia, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, R, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zločin a právo, nástroje, internet, software, literatura, matematika, fyzika, filozofie, počítače, hardware, školství, stavebnictví, latina, psychologie, účetnictví, příroda, cestování, zkratky, nápoje, český jazyk, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přísloví, bonmoty, úsloví, moudrosti, aforismy, rčení, hlášky

Citáty slavných, Přísloví, bonmoty, úsloví, moudrosti, aforismy, rčení, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Dopravní značení, pro děti, Stromeček, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Státní prapory všech zemí, Grunge rock music, pro dospělé, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky měst České republiky

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, zločin a právo, nástroje, internet, software, literatura, matematika, fyzika, filozofie, počítače, hardware, školství, stavebnictví, latina, psychologie, účetnictví, příroda, cestování, zkratky, nápoje, český jazyk, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, lékařství a medicína atd.

Informace, cestování, hry, zábava

Státní prapory všech zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, PC, ultrabook, mobil, mobilní telefon, phablet, notebook, monitor, smartphone, tablet, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows XP, Windows 98, FreeBSD, Windows Server 2012, macOS, Linux Mint, Windows 2000, BlackBerry OS. PC tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, noční města, adventní a vánoční tapety, motorky, motocykly, auta, letadla, psi a štěňátka, hudební tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, příroda, krajina, zvířata. Zvolte si z rozměrů 375x667, 1600x1200, 1200x1920, 1280x800, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 1440x900, 1080x1800, 1280x960, 2560x1440, hi res 2560x1920, 1800x1440, 1920x1440, 1024x768 atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Klíčová slova: odkazy, K, kuriozity, Pozadí na plochu PC, internet, Vlajka Konfederace, Online vánoční magazín, zdroje informací, cestování, multimédia, Městské a obecní prapory obcí ČR, zeměpis, Cesmína a Vánoce,

Několik fórů na závěr. Vtip "Střílej!": „Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromečky - výzdoba, druhy
Partnerské weby
Inzeruj, inzerce zdarma
Doporučené odkazy
Přáníčko Krásné Velikonoce
Naše tipy
Vánoční pozadí
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.