Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Online hry pro děti zdarma

Zapařte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Závodní, Logické, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Sportovní, Klasické, parkování - parkovačky, Pro dívky, Karetní, Bojové online gamesy, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Strategie a podobně.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Síť, hry i všeobecné informace

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Rhode Island, Nové Mexiko, Oklahoma, New Jersey, Severní Karolína, Mississippi, Illinois, Florida, Severní Dakota, Nevada, Utah, Michigan, Virginie, Iowa, Idaho, New Hampshire, Pensylvánie, Colorado, Maryland, Vermont, Louisiana, Maine, Wyoming, Jižní Dakota, Arkansas atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, multimédia, info, kuriozity, Přání k svátku podle jmen, URL, doporučujeme, V, Vánoce, Vlajky měst České republiky, Super online kvízy, weby, Online testy a kvízy zdarma

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Informace, hry i všeobecné informace

Hry pro kluky

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Střílečky, Závodní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Sportovní, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Logické, Oddechové, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:Nej hry online, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkazy, Kate Moos, Vlajky amerických států USA, Dopravní značení, Státní prapory zemí světa, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Obrázky ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Biografie slavných osobností

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země střední Asie, Antarktidy apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Klíčová slova: zajímavosti, cestování, F, Betlém, humor, výukové pomůcky, Přehled státních vlajek států světa, Pozadí na plochu voda ke stažení, zadarmo, Pozadí na plochu počítače, webovky, pro děti

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, osobnosti, filozofie, národnost, rodinné vztahy, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, politika, psychologie, zločin a právo, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, nadpřirozené osoby, sport, věda, křesťanství, mytologie, fikce a fantasy, přezdívky atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, státní správa, křesťanství, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, záliby, národnost, mytologie, věda, politici, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, filozofie, poruchy, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, lékařství, umělci, zločin a právo, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, vlastnosti atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Super free web games zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme super free web games zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Farmářské hry, Letecké simulátory, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Hry s koňmi apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, hudební zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, odkaz, zdroje informací, Santa, Wallpapers na PC ke stažení, Vlajky států USA, Online životopisy, biografie slavných osobností, Modelky a celebrity, Seznam zkratek a akronymů, M, Nejlepší hry pro dívky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, osobnosti, filozofie, národnost, rodinné vztahy, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, politika, psychologie, zločin a právo, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, nadpřirozené osoby, sport, věda, křesťanství, mytologie, fikce a fantasy, přezdívky atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, státní správa, křesťanství, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, záliby, národnost, mytologie, věda, politici, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, filozofie, poruchy, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, lékařství, umělci, zločin a právo, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, vlastnosti atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Řetězy, Pastýř, Svíčky, Vánoční svařák, Štěstí, Dárky, Adventní svícen, Anděl, Jmenovky, Brambořík, Láska nebeská, Rumové řezy, Advent, Vánoční punč, Vánoční svíčky, Pozadí, Bramborový salát, Alkoholový kalendář, Štědrý den, Brno, Schleich, Vánoce, Milka, Drážďany, Zdraví, Jezulátko, Historické ozdoby, Osvětlení do oken, Koleda, Jedle, Vánoční ozdoby apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Vtipné texty, fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné básničky apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, volný čas, M, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční hvězda, Nejlepší hry pro dívky, Super free web games zdarma, zábava, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značení, Vše o Vánocích, Ocean wallpapers,

Jeden fór na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční moučník štóla
Naše tipy
Jmenovky na dárky k vytištění
Partnerské weby
Natalie Portman
Doporučené odkazy
Vánoční betlém
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.