Dále doporučujeme, počítače a internet

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako literatura, příroda, zkratky, školství, matematika, jídlo, fyzika, nástroje, hardware, latina, chemie, filozofie, bankovnictví, lékařství a medicína, zločin a právo, různé, politika, internet, stavebnictví, psychologie, cestování, sport, ekonomie a ekonomika, materiály atd.

Náš tip, počítače a internet

Hlášky, moudrosti, rčení, aforismy, bonmoty, myšlenky, přísloví

Citáty slavných, Hlášky, moudrosti, rčení, aforismy, bonmoty, myšlenky, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, fyzikální jednotky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, měny, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, geocaching, hudební zkratky apod.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Biografie slavných osobností, Online hry zdarma, volný čas, Sharon Stone, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, Online testy a kvízy zdarma, Albania, školství, Kliparty zdarma, Obrázky vlajek států světa, Počítačové tapety pro Windows

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Televize, Cesmína, Vídeň, PF, Tablet, Ostrava, Kapr, Ježíš Kristus, Jesličky, Láska nebeská, Schleich, Vánoční koule, Patchwork, Filmy, Adventní kalendář, Mrazík, Vánoční dekorace, Recepty, Koleda, Pokrmy, Zima, Brno, Květiny, Adventní věnec, Bůh, Přání, Monitor, Pozadí, Jedle, Linux, Svíčky apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Moudra, myšlenky, moudrosti, motta, rčení, aforismy, hlášky

Slavné citáty, Moudra, myšlenky, moudrosti, motta, rčení, aforismy, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o zlu, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Keywords:Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové online testy zdarma, Prapory regionů a království, webové stránky, Andorra, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, hyperlinky, H, Sexy Salma Hayek, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejhranější hry online

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro mobil, notebook, obrazovka počítače, monitor, ultrabook, tablet, displej, smartphone, phablet, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Linux Ubuntu, Slackware, Lubuntu, BlackBerry OS, Mac, Android, Java ME, Windows 95. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, nature - příroda, hmyz a pavouci, Formule 1, motorky, květiny, armáda, válka, zbraně, zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, fraktály, Rally, závody aut, ptáci, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 800x1280, 800x600, 1600x900, 1152x1920, 360x720, 768x1024, 2560x1440, 4800x1200, 2560x1920, 1280x768, 1440x960, 2160x3840, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 1152x768, 1280x720 atd.

Vtipy, frky, fóry, vtipné texty, kameňáky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, frky, fóry, vtipné texty, kameňáky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Slovácích, Frky ze života, O manželství, O Windows, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Němcích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O ženách, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O škole apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Alabama, Rhode Island, Jižní Dakota, Ohio, Nové Mexiko, New York, Aljaška, Arkansas, Utah, Texas, Washington, New Hampshire, Iowa, Oklahoma, Florida, Virginie, Colorado, Oregon, Massachusetts, Kansas, Georgie, Arizona, Connecticut, Montana, Idaho atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: F, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Biografie známých osobností, Grunge hudební rockový styl, weby, V, webovky, Kliparty a obrázky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, tipy, info, odkaz

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vtípky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ekonomech, O škole, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Síť, počítače a internet

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Online geografické testy zdarma bez registrace, M, zajímavosti, Omalovánky zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, URL, výukové pomůcky, Fernando Torres hiszpański piłkarz, Webové online hry zdarma, Webové online testy zdarma, Vlajky států obrázků

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Vtípky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, anekdoty, vtipy, vtipné texty, ftipy, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ekonomech, O škole, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O ženách, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky ze života apod.

Informace, počítače a internet

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, země Afriky apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, filozofie, různé, počítače, nástroje, jídlo, latina, stavebnictví, lékařství a medicína, materiály, náboženství a křesťanství, software, ekonomie a ekonomika, technika, chemie, sport, fyzika, nemoce, školství, nápoje, rostliny, hardware, internet, literatura atd.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, pro dospělé, V, multimédia, Obrázky vlajek měst ČR, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, zadarmo, Online adventní magazín, zdarma, zeměpis, internetové stránky, Přehled souborových přípon, Omalovánky k vytištění pro děti, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Restaurace: Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Další odkazy:

Cameron Diaz photos
Tipy na zajímavé weby
Bridge
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázky ke stažení na plochu
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Odkazy na užitečné webové stránky
Obrázky na plochu květiny
Tipy na užitečné weby
Vlajka Severního Irska

Děkujeme vám za vaši návštěvu.