Dále doporučujeme

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, auta, sport, stavby, přístroje, symboly, věda, hmyz, muži, náboženství, nápoje, zelenina, rostliny, ženy a dívky, ovoce, halloween, hudba, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, zvířata, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje atd.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Síť

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: pro dospělé, školství, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Přáníčka ke sňatku, kuriozity, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro děti, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Nejlepší školní testy a kvízy, M, V, weby

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Informace

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Pro dívky, Závodní, Logické, Oddechové, Bojové online gamesy, Střílečky, Strategie, Klasické, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Keywords:Vánoční magazín, hyperlinky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, č, Andrés Iniesta, Staré hry online, počítače, zajímavosti, Andrés Iniesta, Superhry a hry online zdarma, Přehled formátů souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Akční gamesky, Hannah Montana, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Barbie hry, online html5 hry, Adventury, Omalovánky apod.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Přáníčko, Osvětlení, Sám doma, Omalovánky, Brambořík, Koledy, K Tisku, Rostliny, Vánoční ozdoby, Vánoční kaktus, Zdraví, Monitor, Vánoční stromeček, Silvestr, Vánoční trhy, Plocha, Vánoční stromek, Historické ozdoby, Štěstí, Tablet, Betlém, Plzeň, Wallpaper, Košíčky, PF, Stromeček, Vánoční svícen, Dárky, Windows, Štědrý večer, Vánoční svíčky apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Internet, síť

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, zvířata, dopravní prostředky, mapy, rostliny, nástroje a přístroje, hudba, květiny, Vánoce a Advent, náboženství, hmyz, auta, muži, ptáci, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, stavby, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, láska, halloween, ovoce atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak konvertovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak vytvořit, jak otevřít, v čem upravit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, video soubory, internet a web, hudební audio soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, doporučujeme, Pozadí na PC ke stažení, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, odkaz, zdarma, humor, Vánoční pozadí na PC, tipy, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, M

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

World wide web, internet

černý humor, fóry, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky

Potřebujete se uvolnit? černý humor, fóry, anekdoty, vtipné texty, vtipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O důchodcích, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O Windows, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ženách, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O manželství apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Kalifornie, Indiana, Utah, Washington, New Jersey, Oregon, Pensylvánie, Rhode Island, Missouri, Montana, Wyoming, Idaho, New York, Severní Karolína, Severní Dakota, Wisconsin, Vermont, Michigan, Texas, Massachusetts, Maine, Virginie, Connecticut, Maryland, Delaware atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií žurnalisté a novináři, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, národnost, zločin a právo, poruchy, státní správa, lékařství, věda, křesťanství, záliby a hobby, profese a zaměstnání, politici, školství a vzdělávání, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, mytologie, přezdívky atd.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Tapety na PC, zábava, Examen, evaluación estudiantil, Principio, Trampas o fraudes, Free game online hry, webové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Tým NHL New York Rangers, multimédia, cestování, Webové online hry zdarma

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, země EU, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, týmy NHL, geocaching apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit soubory následujících typů: video soubory, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, grafiku, konfigurační soubory, komprimace dat, dokumenty, obrazy disků, internet a web apod.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: F, zadarmo, Seznam přípon a koncovek souborů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online hry zdarma, Sexy Winona Ryder, Vlajky států USA, Dopravní značení, Seznam vlajek měst České republiky, odkazy, Wallpapery na plochu PC, URL, Full-HD tapety na pozadí PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dědictví: Umírající babička říká své vnučce: "Chci ti zanechat svou farmu. To zahrnuje i vilu, traktor a další vybavení včetně 22 398 750 dolarů." Vnučka, která se již brzo stane bohatou říká: "Babi, jsi tak štědrá, nevěděla jsem, že máme farmu! Kde to je?" Babička z posledního dechu šeptá: "Facebook.."

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Celebrita Drew Barrymore
Kubíkova originální osobní stránka
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Football
Aktuální počasí, srážky, meteoradar
Zajímavé internetové odkazy
Jogo de azar
Tipy na Partnerské weby
Oslava narozenin a jmenin
Linky na partnerské weby
Přání a obrázky
Sexy Hilary Duff
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Dubai
Ruletka Gra

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Vánoční blahopřání, adventní přáníčka a novoroční přání:

Adventní přáníčka zadarmo
Originální vánoční blahopřání
Blahopřání do nového roku
Elektronické vánoční přání
Novoroční blahopřání
Vánoční přání ke stáhnutí
Vánoční přáníčka ke stažení
Elektronická novoročenka
Adventní přání zdarma
Přání k adventu