Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Kameňáky, fóry, ftipy, černý humor, frky, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, ftipy, černý humor, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, všeobecné informace zdarma

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: F, zábava, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled přípon a koncovek souborů, Catherine Bell, Vlajky měst České republiky, Přehled zkratek a akronymů, humor, Sexy Sandra Bullock, Wallpapers na PC ke stažení, Obrázky, kliparty, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Kněz, Boston Bruins, Voják, Zpěvák, Režisér, Prezidenti ČR, Poprava, New Jersey Devils, Teolog, Faraon, Miliardáři, Ministr zahraničí, Florida Panthers, Češi, Mim, Diplomat, Česká královna, Komik, Čeští králové, Poslanci, Podnikatelé, KHL, Dramatik, Textař, Křesťanství, Státník, Atentát, KSČ, Ministři, Náboženství, Country, Rakušan, Vůdce, Královna, Komunisté, HIV pozitivní apod.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Pozadí na tablet - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na tablet. lze použít v tablet, phablet, ultrabook, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej, mobil, počítač, smartphone, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Slackware, Windows 95, Linux Mint, Windows 98, Mac, Red Hat Linux, Chrome OS, SUSE Linux, Linux Ubuntu, macOS. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, letadla, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, psi a štěňátka, auta, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, květiny, kytky, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, noční města, rostliny, zvířata, moře, oceány, pláže, wallpapery, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 640x480, 1280x768, 412x846, 2560x1600, 1152x768, 1536x2560, 800x1280, 1280x960, 1024x768, 360x720, 2048x1536, 393x786, 2560x2048, 1920x1280, 1600x2560, 2048x1080 atd.

Keywords:Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, pro dospělé, Vlajky amerických států USA, Wallpapers Formule 1, školství, Seznam zkratek a akronymů, Světové vlajky, Online hry zdarma, Dopravní značení, Free game online hry, počítače

Wallpapery na tablet - wallpapery na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. vhodné pro obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, mobil, smartphone, PC, tablet, monitor, phablet, počítač, notebook a pro operační systémy Windows 10, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows Me, SUSE Linux, Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Java ME, Chrome OS, Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií motorky, ptáci, hmyz a pavouci, fantasy, flóra, stromy, sportovní wallpapery, fraktály, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, květiny, zvířata, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1280x768, 1152x864, 1536x2048, 4800x1200, 1536x2560, 1440x2560, 2560x1920, 3200x1800, 1920x1280, 393x786, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 1440x900, 1600x1200, 1280x960, 1920x1080 atd.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Deskovky, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií hudební zkratky, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, zdroje informací, Webové html5 hry zdarma, Přání a přáníčka, M, Nejlepší hry pro dívky, Staré hry online, Geography and flags, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, K, tipy, Biografie známých osobností

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory těchto typů: šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, systémové soubory apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Kameňáky, vtipy, vtípky, frky, fórky, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtipy, vtípky, frky, fórky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, Vtipné hádanky, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O ženách, Frky ze života, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách apod.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Sám doma, Štěstí, Recepty, Monitor, Adventní svícen, Patchwork, Jídlo, Alkoholový kalendář, Vídeňský punč, Lego, Vánoční filmy, Perníčky, Papírové ozdoby, Atmosféra, Omalovánky, Vánoční stromek, Vánoční punč, Brambořík, Umělý vánoční stromek, Kavkazská jedle, Přáníčko, Plzeň, Rumové řezy, Smrk, Neviňátko, Historické ozdoby, Košíčky, Filmy, Vánoční ubrusy, Desktop apod.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Voják, Miliardáři, Mim, Hudebnice, Československo, Trest smrti, Atentát, Válka, Pop, Avangard Omsk, Upálen, HIV pozitivní, Diplomat, Nežijící, Esejista, Exilový prezident, Fotograf, Olympijský vítěz, Normalizace, Životopis, Slovák, Poslanec, Country, Angličané, Křesťanství, Stoletá válka, Malíř, New York Rangers, Žhavé výstřely, Poslanci, Generalissimus, První republika, Textař, Filozof, Zpěvačka, Zavražděn apod.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, doporučujeme, internetové stránky, Rihanna, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wallpapery na tablet, Vlajky jednotlivých států USA, Bubble shooter, K, Nejhranější hry online, kuriozity

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory těchto typů: šablony dokumentů, koncovky souborů, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, písma, fonty, systémové soubory apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Montana, Severní Karolína, Washington, Alabama, Florida, Rhode Island, Jižní Dakota, Minnesota, Iowa, Wyoming, Pensylvánie, Illinois, Vermont, Arkansas, Utah, Západní Virginie, Kentucky, Colorado, Havaj, Indiana, Virginie, Connecticut, Massachusetts, New Jersey, Mississippi, Severní Dakota atd.

Anekdoty, frky, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, kameňáky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, pro děti, zdarma, webové stránky, weby, Aktuální počasí, srážky, meteoradar, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na tablet, odkazy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Nej hry online, A, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Nízké ceny: Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Myslivec kupuje pro psa misku na vodu. Prodavač se pro jistotu ptá: "Nechcete misku s nápisem - Pro psa?" "Není třeba. Pes číst neumí a já vodu nepiju!"

Další odkazy:

Velikonoční mazanec
Partnerské internetové stránky
Sexy Gábina Partyšová
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Bio Eliza Dushku
Tipy na Partnerské weby
Vlajky měst středočeského kraje
Zajímavé internetové odkazy
Fotky Elisha Cuthbert
Naše tipy na užitečné weby
Mary-Kate Olsen

Děkujeme vám za vaši návštěvu.