Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Pozadí na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro smartphone, počítač, tablet, PC, monitor, phablet, obrazovka počítače, displej, notebook, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Windows 2000, OSX, Mac, Linux Mint, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Slackware, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Chrome OS, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí na PC z kategorií nature - příroda, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, free wallpapers, zvířata, fraktály, motorky, ptáci, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, květiny, flóra, stromy, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete z velikostí 1920x1440, 1280x720, 3200x1200, HD 1280x720, 1280x1024, 1920x1080, 1152x768, 1024x600, 854x480, 1366x768, 2160x3840, 1536x2048, 2560x1600, 2560x1440, 1024x768, 1440x900 atd.

Klíčová slova: Dopravní značky, Databáze osobností Kdo je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Dopravní značení, Celebrita Hilary Duff, zadarmo, Přehled vlajek USA, Obrázky zdarma, Celebrita Brooke Burke, Prapory regionů a království, Obrázky ke stažení, F, tipy

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Oblíkačky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Oddechové hry, Omalovánky, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Střílecí hry, Barbie hry apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Kameňáky, frky, fóry, ftipy, vtipy, fórky

Chcete se pobavit? Kameňáky, frky, fóry, ftipy, vtipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry o homosexuálech apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, historie, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, rodinné a příbuzenské vztahy, filozofie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, vlastnosti, žurnalisté a novináři, státní správa, Spisovatelé a básníci, křesťanství, zločin a právo, národnost, profese a zaměstnání, sportovci a sportovkyně, psychologie, věda, lékařství, politika atd.

Keywords:Biografie známých osobností, odkazy, webovky, linky, Vlajka Rovníkové Guiney, Super online flash hry, Hry pro dívky online, multimédia, Wayne Rooney, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internetové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vtipné texty, ftipy, vtipy, anekdoty, vtípky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, vtipy, anekdoty, vtípky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O ženách, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Somálcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O škole, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O mužích apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Logické a tak podobně.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, zdarma, Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu počítače, Onlinepoker, Staré hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Skvělé hry online zdarma

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, státy usa, zkratky krajů České republiky, měny, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Dramatik, HIV pozitivní, Angličané, Obchodník, Čeští králové, Francouz, Olympiáda, Druhá světová válka, Američan, Maršál, Starověký Egypt, Atentát, Pittsburgh Penguins, Závodník, Historik, Vražedkyně, Miliardář, Textařka, Poslanec, Washington Capitals, Vůdce, Prezident, Teolog, Gymnasté, Američané, Imitátor, Vládce, Hudebnice, Itálie, Kněz, Státník, Rétorika, Zpěvačky, Máj, Trest smrti apod.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Severní Karolína, Virginie, New Hampshire, Tennessee, Jižní Karolína, Missouri, Louisiana, Nebraska, Wisconsin, Nevada, Nové Mexiko, Washington, Aljaška, Maryland, Alabama, Michigan, Colorado, New York, Rhode Island, Jižní Dakota, Idaho, Minnesota, Delaware, Vermont, Kentucky, Texas atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, stavebnictví, počítače, software, zločin a právo, sport, nápoje, bankovnictví, nástroje, fyzika, psychologie, materiály, příroda, internet, technika, filozofie, nemoce, náboženství a křesťanství, literatura, politika, školství, rostliny, matematika, jídlo atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Trenérka, Ital, Máj, Režisér, Ekonom, Vrah, Čech, Zlatý slavík, Manýrismus, Lord, Němci, Komunista, KSČ, Architekt, Císař, AIDS, Prezidenti ČR, Zavražděn, Husité, Vládce, Skladatel, Textařka, Olympijští vítězové, Poprava, Závodník, Renesance, Esejista, Vojevůdce, Hudebnice, Rakušan, Dallas Stars, Životopis, Textař, Voják, Filozof, Komik apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, Nejlepší zeměpisné kvízy, Pozadí na plochu počítače, Sexy Shannon Elizabeth, výukové pomůcky, weby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Biografie Madonna, K, V, Biografie známých osobností

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, dokumenty, spustitelné soubory, šablony dokumentů apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Postřehové hry, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Přísloví, moudrosti, rčení, bonmoty, myšlenky, výroky, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, moudrosti, rčení, bonmoty, myšlenky, výroky, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o přátelství od různých známých osobností.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: V, volný čas, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava, Online adventní magazín, Ali Landry celebrity, doporučujeme, zdroje informací, internet, hyperlinky, zeměpis, pro dospělé, Thierry Henry, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Blahopřání, gratulace
Odkazy na partnerské weby
Sarah Jessica Parker
Tým NHL Philadelphia Flyers
Doporučené internetové odkazy
Santu s dárky
Odkazy na užitečné webové stránky
Jeu de hasard
Tipy na zajímavé weby
Sexy Carmen Electra
Omaha hold’em poker online
Naše tipy na užitečné weby
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Cristiano Ronaldo football

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Vánoční blahopřání, novoroční přání a adventní přáníčka:

Elektronická novoročenka
Adventní přáníčka zdarma
Originální vánoční gratulace
Gratulace do nového roku
Novoroční gratulace
Blahopřání k adventu
Vánoční přání ke stáhnutí
Elektronické vánoční přání
Adventní přáníčka zadarmo
Vánoční přání ke stažení