Partnerské weby, zábava, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, online html5 hry, Logické hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Oblíkačky, Střílecí hry, Deskovky, Akční gamesky apod.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Nej hry online

Zkuste nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Sportovní hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky států světa, Americké federální vlajky, zábava, hyperlinky, Textová přáníčka a obrázky k svátku, odkaz, linky, URL, Obrázek Servírka, zadarmo, Online vánoční webzine, V, H

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, školství, zkratky, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, nápoje, jídlo, věda, zločin a právo, software, literatura, sport, příroda, latina, náboženství a křesťanství, fyzika, hardware, technika, cestování, politika, rostliny, nemoce, internet, lékařství a medicína atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Síť, zábava, důležité informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Boston Bruins, Čeští králové, Kancléř, New York Rangers, Miliardář, Vládce, Američan, Státník, Svatý, Voják, Egypt, Prezidenti USA, Slovenští prezidenti, Husité, Právník, Romantismus, Komik, Washington Capitals, Češi, Hokejisté, Trenérka, Architekt, Masový vrah, Exilový prezident, Gymnasté, Ministr zahraničí, Zavražděn, Normalizace, Ekonom, Básník, Mim, Novinář, Podnikatel, Charta 77, Poprava, Vůdce apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Keywords:výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější online hry zdarma, počítače, Santa pro nejmenší, Hry pro nejmenší online, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, Nej hry online, K, internet

Hlášky, bonmoty, úsloví, myšlenky, rčení, motta, výroky

Slavné citáty, Hlášky, bonmoty, úsloví, myšlenky, rčení, motta, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o lži, moudra o dětech od různých známých osobností.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, rostliny, jídlo a nápoje, hmyz, osobnosti a lidé, květiny, halloween, láska, náboženství, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, mapy, stavby, sport, ptáci, přístroje, ovoce, zelenina, ženy a dívky, hudba, dopravní prostředky, Vánoce a Advent atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Závody aut, Akční hry, Střílečky, Bojové hry, Postřehové hry, Strategie, Karetní hry, Pro dívky, Logické hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry a tak dále.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: pro dospělé, info, Super online flash hry, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, školství, Kliparty zdarma, cestování, Real Madrid CF, Nej hry online, volný čas, H, Webové html5 hry zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Hlášky, úsloví, moudra, motta, myšlenky, rčení, výroky

Citáty slavných osobností, Hlášky, úsloví, moudra, motta, myšlenky, rčení, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o víře od různých známých osobností.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, mobil, notebook, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Xubuntu, Android, BlackBerry OS, Lubuntu, SUSE Linux, Linux Ubuntu, FreeBSD, Windows 98, Linux Fedora, macOS. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, květiny, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, Formule 1, free wallpapers, fantasy, ptáci, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, motorky, fraktály. Dostupné velikosti jsou Full HD 1080x1920, 2160x3840, 375x812, 360x720, 750x1334, 1152x768, 1080x1800, 360x640, 1440x960, 1680x1050, 1600x900, 1536x2560, 1366x768, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 3200x1200 atd.

Náš tip, zábava, důležité informace

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Karetní, Závodní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oblíkačky, Deskovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Omalovánky, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Super online kvízy, zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na plochu PC, Adventní magazín, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Free style - volný styl, webové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, weby

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, internet a web, písma, fonty, grafiku, dokumenty, video soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zeměpis, Wallpapers na plochu PC, kuriozity, Zdarma ke stažení, multimédia, Dopravní značení, Nejhranější online testy a kvízy, zdroje informací, Životopisy osobností, Wallpapers na PC, Ekonomie, Karl Marx, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Lechtivé fotky Rachel Stevens
HTML5 Videojuego de navegador
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky mnoha hezkých sexy žen.
History of travel
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cuba
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Guinea
Tipy na zajímavé weby
Christina Applegate celebrity
Katherine Heigl
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky, hry pro děti
Fotografie Julia Roberts

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Vánoční gratulace, novoroční blahopřání a adventní přání:

Novoroční přání
Originální vánoční gratulace
Gratulace do nového roku
Vánoční přáníčka ke stažení
Elektronické vánoční přání
Vánoční blahopřání ke stáhnutí
Gratulace k adventu
Blahopřání k Vánocům
Adventní gratulace zdarma
Adventní přání zadarmo