Partnerské weby, zábava, důležité informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Vtipné texty, černý humor, anekdoty, frky, ftipy, fóry

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, anekdoty, frky, ftipy, fóry. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipné citáty, černý humor, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, měny, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, okresy České republiky, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Vlajky států obrázků, doporučujeme, Nej hry online, Monica Belluci, info, pro dospělé, školství, Sexy Maria Šarapovová, URL, hyperlinky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Severní Dakota, New Hampshire, Connecticut, Severní Karolína, Indiana, Aljaška, Michigan, Západní Virginie, Florida, Kalifornie, Georgie, Maryland, Tennessee, Kentucky, Idaho, Colorado, Mississippi, Vermont, Nevada, Nové Mexiko, Virginie, Jižní Dakota, Arizona, Jižní Karolína, Iowa, Wyoming atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Strategie, Sportovní, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Náš tip, zábava, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako filozofie, nástroje, nemoce, matematika, fyzika, školství, různé, stavebnictví, ekonomie a ekonomika, náboženství a křesťanství, kultura, bankovnictví, účetnictví, sport, zločin a právo, věda, lékařství a medicína, rostliny, český jazyk, cestování, internet, nápoje, jídlo, příroda atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Illinois, Delaware, Wisconsin, Massachusetts, Wyoming, Tennessee, Iowa, Maine, Georgie, New Hampshire, Louisiana, Texas, Západní Virginie, Connecticut, Indiana, Washington, Kentucky, Kansas, Maryland, Oregon, Utah, Michigan, Alabama, Idaho, Rhode Island atd.

Keywords:humor, Staré hry online, Prapory českých měst, Seznam vlajek měst České republiky, Biografie Rose McGowan, Online testy zdarma, kuriozity, Adventní magazín, Paris Saint-Germain Fotbalový klub, Obrázky ke stažení, Biografie známých osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako stavebnictví, matematika, psychologie, příroda, nápoje, filozofie, účetnictví, jídlo, různé, software, kultura, školství, cestování, technika, zkratky, materiály, počítače, věda, nemoce, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, chemie, nástroje atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, K, Webové html5 hry zdarma, Liverpool F.C., Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online flash hry, Tapety na plochu počítače, Nádherná Ashlee Simpson, odkazy, internet, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové online testy zdarma

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Síť, zábava, důležité informace

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, koncovky souborů, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, komprimace dat, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Wallpapers na PC, cestování, Omalovánky k vytištění, zajímavosti, volný čas, Seznam státních vlajek, Jennifer Lawrence, odkaz, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty zdarma ke stažení

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, grafiku, koncovky souborů, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, dokumenty, internet a web apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: webové stránky, pro děti, Nejhranější hry online, Vlajky států USA, Super online kvízy, Celebrity Jennifer Aniston, zdarma, weby, zeměpis, Hry pro kluky, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Sexy Rose McGowan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Běží liška k Táboru: Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Další odkazy:

Sněhová koule v počítači
Naše tipy na zajímavé stránky
Biografie Kate Hudson
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Blackjack
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Tipy na Partnerské weby
Pozadí na plochu voda

Děkujeme vám za vaši návštěvu.