Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

černý humor, fóry, vtipy, vtipné texty, fórky, frky

Chcete se uvolnit? černý humor, fóry, vtipy, vtipné texty, fórky, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O škole, O ekonomech, O mužích, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech apod.

Wallpapers na plochu počítače - pozadí na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na plochu počítače. vhodné pro monitor, PC, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, notebook, mobil, mobilní telefon, phablet, tablet, displej a pro operační systémy Microsoft Windows 8, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 2000, Java ME, Linux Fedora, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Windows 7. Wallpapery na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, ptáci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fraktály, nature - příroda, free wallpapers, vesmír, kosmos, motorky, zvířata, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, fantasy, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte ve velikostech HD 1280x720, 1280x768, 1200x1920, 1152x1920, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 2560x1920, 2160x3840, 2048x1080, 1280x854, 375x812, 1366x768, 1600x2560, 800x600, 2048x1536 atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, výukové pomůcky, Stručný slovník pojmů a termínů, volný čas, Celebrita Christina Applegate, Seznam vlajek měst České republiky, č, cestování, Tým NHL Ottawa Senators, webové stránky, Hry pro dívky online, školství, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vrah, Rétorika, Scénárista, Generalissimus, Mim, Trest smrti, Císař, Prezidenti, Malíř, Sci-fi, Stoletá válka, Angličané, Svatý, Hudebnice, Vládce, Filozof, Avangard Omsk, Maršál, Architekt, Státník, Ministři, Dallas Stars, Český slavík, Ekonom, Ministr, Gymnasté, Faraon, První republika, Charta 77, Zpěvačky, Ital, KHL, Spisovatel, Druhá světová válka, Závodník, Mluvčí apod.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:Pozadí na plochu PC, Databáze osobností Kdo je to?, Online adventní magazín, Seznam souborových přípon, Obrázky, omalovánky, počítače, Ilustrace, obrázky, humor, Anonymní proxy server, H, weby, zábava

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet, jak přehrát, jak vytvořit, jak konvertovat, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit, jak spustit soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, hudební audio soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, internet, doporučujeme, Celebrita Sarah Jessica Parker, multimédia, Státní prapory států světa, Hry pro nejmenší online, Omalovánky v USA a jejich použití, hyperlinky, Hry pro nejmenší online, č, URL

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nástroje, materiály, zkratky, technika, chemie, sport, fyzika, český jazyk, příroda, náboženství a křesťanství, kultura, rostliny, nápoje, jídlo, matematika, bankovnictví, školství, zločin a právo, literatura, nemoce, počítače, psychologie, ekonomie a ekonomika, latina atd.

Frky, vtipné texty, vtipy, fórky, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, vtipy, fórky, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Strategie, Adventury, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Animace, Relaxační hry, Závody aut, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry a tak dále.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: M, Biografie známých osobností, Full HD tapety na PC, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Wallpapers na plochu počítače, internetové stránky, Slovník pojmů Co je to?, Sexy Ashanti, linky, zajímavosti, Online web Hry zdarma bez registrace

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, muži, symboly, dopravní prostředky, sport, náboženství, věda, hmyz, halloween, smajlíci a emotikony, stavby, auta, osobnosti a lidé, zvířata, nástroje a přístroje, přístroje, láska, mapy, ovoce, rostliny, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba atd.

Staré hry online

Běžte na staré hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Omalovánky, Logické hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Vaření a smažení apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Logické a tak podobně.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: kuriozity, zdarma, Super online flash hry, odkaz, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Blahopřání k MDŽ, tipy, Nejlepší online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů, pro děti, Online testy a kvízy zdarma, Staré hry online, Co je to omalovánka?, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Topmodelky a celebrity
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Texas hold’em poker Online, aturan, taruhan, bermain
New York city
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Naše tipy na zajímavé stránky
Manchester United FC sepak bola
Odkazy na užitečné webové stránky
Country flags
Tapety na plochu jídlo
Tipy na užitečné weby
Wallpapery na plochu PC zdarma ke stažení
Úspory vody, tepla, eletřiny

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Novoroční přáníčka, adventní gratulace a vánoční přání:

Originální vánoční přání
Elektronické vánoční přání
Adventní přání zdarma
Vánoční blahopřání ke stažení
Adventní přání zadarmo
Přáníčka do nového roku
Přání k Vánocům
Elektronická novoročenka
Novoroční přáníčka
Vánoční gratulace ke stáhnutí