Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií státní správa, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, osobnosti, historie, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, záliby, herectví, herci a herečky, školství, přezdívky, žurnalisté a novináři, filozofie, národnost, poruchy, sport atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Vtipné texty, fóry, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fóry, vtípky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Frky ze života, O Windows, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O manželství, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O ekonomech, O důchodcích, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Životopisy osobností, V, Online testy zdarma bez registrace, Sexy Azumi Kawashima, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na plochu PC, internetové stránky, Obrázek Zdravotní sestra, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, pro dospělé

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Informace, cestování, hry a informace

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky apod.

Keywords:Státní vlajky států světa, počítače, Online testy zdarma bez registrace, doporučujeme, Tara Reid, školství, Stručný slovník pojmů a termínů, zadarmo, Omalovánky - dinosauři, Pozadí na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super free web games zdarma

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Adventní trhy, Francouzsky, Tichá noc, Windows, Bramborový salát, Tapeta, Tisk, K Vytisknutí, Jarmark, Vánoční prostírání, Štědrý večer, Samolepky, Pastýř, Brambořík, Lego, Desktop, Křesťanství, Ostrava, Jídlo, Osvětlení do oken, Keramický adventní věnec, Vánoční tapety, Recepty, Adventní kalendář, Vánoční trhy, Neviňátko, Blahopřání, Cesmína, Vánoční dekorace, Advent, Plzeň apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, mapy, Vánoce a Advent, přístroje, zelenina, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, nástroje a přístroje, věda, nápoje, květiny, hudba, náboženství, rostliny, hmyz, stavby, auta, muži, halloween, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, ženy a dívky atd.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Bojové hry, Závody aut, Sportovní hry, Pro dívky, Střílečky, Akční hry, Strategie, Logické hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: B, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Charlize Theron, Online geografické testy zdarma bez registrace, K, Super free web games zdarma, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, výukové pomůcky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Fóry, vtípky, fórky, ftipy, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, vtípky, fórky, ftipy, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, přístroje, láska, věda, hmyz, hudba, symboly, květiny, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, zelenina, Vánoce a Advent, nápoje, osobnosti a lidé, náboženství, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, rostliny, ovoce, stavby, mapy, ptáci atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Michigan, Colorado, Kansas, Oklahoma, Virginie, Nevada, Texas, Missouri, Wyoming, Oregon, Indiana, Aljaška, Illinois, Arizona, Západní Virginie, Washington, Rhode Island, Delaware, Kentucky, Louisiana, Vermont, Pensylvánie, Arkansas, Tennessee, Havaj atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: hyperlinky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, odkazy, Neoficiální stránky o městu Plzeň, zdarma, Full HD wallpapery ke stažení, Hry pro dívky online, Omalovánky k vytištění, zajímavosti, info, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Fóry, vtípky, fórky, ftipy, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Fóry, vtípky, fórky, ftipy, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komik, Olympijští vítězové, Sci-fi, Sebevražda, Brno, Generalissimus, Pop, Francouz, Poslanec, Podnikatel, Komunisté, Čeští králové, Státník, Imitátor, Žijící, Habsburkové, Komunista, KSČ, HIV pozitivní, Herec, Císař, Vojáci, Američan, Rakousko-Uhersko, Stoletá válka, Historik, Básníci, Textař, Masový vrah, Český slavík, Vražedkyně, Poprava, Novinář, Starověký Egypt, Hokejisté, Angličané apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Sportovní, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: weby, internet, multimédia, Online vánoční magazín, zeměpis, Kliparty zadarmo ke stažení, kuriozity, Státní vlaječky, prapory, Hry pro dívky online, Vlajky jednotlivých států USA, PC pozadí pro Windows, webové stránky, Sexy Kate Winslet, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Had: Hele, užovka.

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Tapety na plochu města
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo football
Odkazy na užitečné webové stránky
Tapety pláže
Naše tipy na užitečné weby
Vtipy
Tipy na Partnerské weby
Sexy Zhang Ziyi
Odkazy na partnerské weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.