Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Sportovní, Strategie, Závodní, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Bojové online gamesy, Klasické, Pro dívky a podobně.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, v čem spustit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, jak přehrát, jak vytvořit, jak exportovat, čím zobrazit, jak spustit následující typy souborů: internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, grafiku, hudební audio soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, kuriozity, URL, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, Super online hry zdarma, zdroje informací, Státy a jejich prapory, Vše pro kolo, zdarma, multimédia, Nejhranější online hry zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, Přehled souborových přípon, linky, F, Kubánská vlajka, Super online flash hry, Nejhranější hry online, Adventní magazín, Nejlepší web stránka, Stručný encyklopedický slovník, Biografie známých osobností, hyperlinky

Adventní magazín - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Monitor, Papírové ozdoby, Popelka, Vánoční kaktus, Německy, Osvětlení do oken, Zima, Koleda, Umělý vánoční stromek, SMS, Linecká kolečka, Desktop, Papírový vánoční stromek, Mrazík, Brambořík, Adventní kalendář, Cesmína, Špalda, Striezelmarkt, Neviňátko, Tapeta, Silvestr, Plocha, Husarské knoflíky, Bramborový salát, Adventní neděle, Vánoční filmy, Jmelí, Pro děti, Zdraví, Koledy apod.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. AIDS, Renesance, Hokej, Sochař, Orlík, Máj, Upálen, Rakušan, Dramatik, Vládce, Dabérka, Slovák, Angličané, Svatý, Hokejisté, Faraon, Poslanci, Trenérka, Habsburkové, Romantismus, HIV pozitivní, Lord, Druhá světová válka, Žijící, Atentát, Textař, Herec, Olympijský vítěz, Němci, Komunista, Spisovatel, Státník, První republika, Slovenští prezidenti, Itálie, Malíř apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Barbie hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Auta a závodní, online html5 hry, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Adventury apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Klíčová slova: zajímavosti, Wallpapers na plochu PC, Vlajky jednotlivých států USA, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Hry pro kluky, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Životopisy osobností, Lechtivé fotky Mandy Moore, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky měst České republiky

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Postřehové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Karetní hry, Animace, Stolní a deskové hry, Strategie a tak dále.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství a vzdělávání, přezdívky, historie, státní správa, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, politika, lékařství, psychologie, věda, politici, osobnosti, zločin a právo, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, vlastnosti, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci a umění, křesťanství atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: internetové stránky, webovky, odkazy, Blackjack, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Dopravní značení, Texty přání k svátku podle jmen, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkaz, Online vánoční magazín

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro monitor, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, notebook, tablet, displej, mobilní telefon, smartphone, PC, phablet a pro operační systémy OSX, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Linux Mint, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 10, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows Server 2012. Full HD pozadí ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, fantasy, Rally, závody aut, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, fraktály, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, nature - příroda, Formule 1, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, ptáci, armáda, válka, zbraně. Vyberte si rozměr z 1920x1080, 360x720, 412x846, 1024x768, 750x1334, 1440x900, 320x568, 2048x1080, 1080x1920, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 1600x900, 854x480, 1800x1440, 1920x1440, 1080x1800 atd.

Fóry, černý humor, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy

Chcete se uvolnit? Fóry, černý humor, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O důchodcích, O ženách, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O Slovácích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O Somálcích, O mužích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O ekonomech apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Nej hry online, Online testy a kvízy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, zábava, Přehled přípon a koncovek souborů, Poker na internetu, M, pro děti, počítače, výukové pomůcky, volný čas, pro dospělé, Celebrity Kate Winslet, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Tým NHL Seattle Kraken
Fernando José Torres Sanz
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Online hry zdarma
Celebrity Estella Warren
Doporučené internetové odkazy
Liverpool FC - anglický futbalový klub
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Catherine Zeta-Jones
Odkazy na zajímavé weby
Jak hrát ruletu online?
Manchester United F.C.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Hanoj city
Julia Stiles celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Adventní přání, vánoční gratulace a novoroční blahopřání:

Novoroční přáníčka
Vánoční přáníčka ke stáhnutí
Blahopřání do nového roku
Blahopřání k adventu
Gratulace k Vánocům
Adventní přání zadarmo
Vánoční přáníčka ke stažení
Elektronické vánoční přání
Originální vánoční přáníčka
Elektronická novoročenka