Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma . Naleznete zde Omalovánky, Akční gamesky, Oddechové hry, Barbie hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Deskovky, Oblíkačky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventury apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Omalovánky, Barbie hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Deskovky, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Oblíkačky, Logické hry, Vaření a smažení, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky apod.

Vtípky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipné básničky, vtipy o blondýnách apod.

Klíčová slova: volný čas, F, zdroje informací, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Ekonomie, Karl Marx, odkaz, cestování, zábava, Sexy Eliza Dushku, Super online kvízy, zadarmo, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, weby

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hudba, jídlo a nápoje, nápoje, ovoce, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, láska, auta, stavby, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, rostliny, nástroje a přístroje, sport, mapy, zvířata, ženy a dívky, zelenina, věda, ptáci, přístroje atd.

Přísloví, myšlenky, úsloví, bonmoty, hlášky, motta, moudra

Citáty slavných osobností, Přísloví, myšlenky, úsloví, bonmoty, hlášky, motta, moudra, rozdělené kategorií: citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o zlu, citáty o lásce, moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Keywords:Dopravní značení, Členské země americké federace, pro děti, Počítačové tapety pro Windows, Úspory a spoření, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Nejhranější hry online, Ashley Olsen, Online biografie, životopisy osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný slovník pojmů a termínů

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Síť, cestování, zábava i hry

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Ftipy, fórky, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné citáty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, černý humor apod.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pro děti, Jmenovky, Tapeta, Rostliny, Kavkazská jedle, Kapr, Koleda, Píseň, Strom, Lego, Ježíš Kristus, Vykrajovátka, Papírové ozdoby, Staroměstské náměstí, Ježíšek, Dárky, Vánoční pozadí, Dia, Křesťanství, Papírový vánoční stromek, Brambořík, Vánoční stromek, Bůh, SMS, Linecká kolečka, Historické ozdoby, Vánoční ozdoby, Vosí hnízda, K Tisku, Jídlo, Koledy apod.

Klíčová slova: multimédia, V, počítače, Rachel Stevens, internetové stránky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Ilustrační obrázky, Katherine Heigl, Seznam státních vlajek, humor, zajímavosti, školství

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Informace, cestování, zábava i hry

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anděl, Slámový adventní věnec, Štěstí, Brambořík, Bramborový salát, Vánoční stromeček, Vánoční svíčky, Šišky, Monitor, Jmenovky, Historické ozdoby, Tiskárna, Francouzsky, PF, Adventní svícen, Koledy, Vánoční filmy, Lindt, Vánoční dekorace, Tisk, Skleněné ozdoby, Štóla, Adventní věnec, Lego, Křesťanství, Sněhová vločka, Schleich, Keramický adventní věnec, Bůh, Samolepky, Vánoční stromek apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, hmyz, nápoje, rostliny, zvířata, muži, smajlíci a emotikony, symboly, dopravní prostředky, věda, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, láska, květiny, sport, nástroje a přístroje, ženy a dívky, hudba, stavby, halloween, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje atd.

Skvělé hry online zdarma

Běžte na skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Akční hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Relaxační hry, Bojové hry, Závody aut, Strategie, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Animace, Karetní hry, Střílečky a tak dále.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry pro děti zdarma, Ilustrace, obrázky, Přání k jmeninám, webové stránky, Vlajky jednotlivých států USA, V, CelebrityHalle Berry, Obrázky vlajek měst ČR, Onlinovky zdarma, Vánoční magazín

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, hudební zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, státy usa, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Massachusetts, Iowa, Utah, Aljaška, Ohio, Kalifornie, Minnesota, Illinois, Arkansas, Maine, Idaho, Tennessee, Alabama, Wyoming, Missouri, New York, Wisconsin, Colorado, Západní Virginie, Jižní Dakota, Oklahoma, Georgie, Connecticut, Virginie, Severní Karolína atd.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Závodní, Střílečky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Strategie, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, Velikonoční hry a podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Klíčová slova: výukové pomůcky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značení, Online hry zdarma, zdarma, Fotbalista Andrés Iniesta, doporučujeme, F, zeměpis, P, URL, Skvělé hry online zdarma, Přáníčka k svátku a jmeninám, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Všechny znásilnit!: Indiáni přepadli dostavník a starý náčelník vykřikl: „Všechny ženy povraždit a muže znásilnit!” „Ale náčelníku,” ozve se jeden z Komančů. „Nepopletl jste to trochu?” Jeden z přepadených, v růžové košilce, praví medovým hláskem: „Božínku, co ty do toho kecáš? Jsi snad náčelník?!”

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Kalkata
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Fotografie Jennifer Lawrence
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Partnerské internetové stránky
Vlajka Dominiky
Tipy na užitečné weby
Pozadí na plochu moře
Odkazy na partnerské weby
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.